Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Etoro-zik itt valaki? Hosszas...

Etoro-zik itt valaki? Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy szeretnék belekezdeni, de úgy hallottam, van ajánlólikes rendszerük, és akkor már olyan ember alá szeretnék regisztrálni, aki már régóta csinálja és tud nekem segíteni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy közgazdász, felejtsd el.
2013. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az etoro arról szól, hogy mások kötéseit másolod tehát nem kell hozzá közgazdásznak lenned. Igazából ez egy közösségi kereskedés, ami nagyon jó ötlet.

Én három hónapig demó számlával csináltam. A demó számlán mindig + volt nagyon meggyőző hozamokat kaptam. Néhány hete átváltottam élesre bedobtam 100 dollárt, és azok akik eddig jól teljesítettek hirtelen rosszul kezdtek teljesíteni de nagyon. 170 dollárból egy hét alatt lementem 150-re. Olyanokat másolok akik nem nagy kockázatú befektetésekben utaznak és több ezer másolójuk van. Egy hét után nehéz lenne biztosan véleményt mondani, de egyelőre nem tűnik túl sikeresnek a dolog.

2013. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell másolgatni senkit! Én nem másolok senkit és a számlám az esetek többségében pozitívan áll. Gyakran a megérzéseimre támaszkodok, illetve sok forex és etoro fórumot böngészek. Nem mondom, hogy nem nézem meg a többiek profilját, de csak a nekem tetsző dolgokat másolom. Nem kell mindenkit ész nélkül másolni!
2014. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!