Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha rendészetre járok, és...

Ha rendészetre járok, és semmi gazdasági tudásom lehetek még gazdag?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy rendészeten tanulok, de nem leszek rendőr, de világ életemben a tőzsdézés, a profi póker, a befektetés, az üzlet, és az ezekhez hasonló dolgok érdekeltek ! most vagy 19 éves, de fogalmam sincs, hogy még elérhetek így valamit, hogy rendészeten vagyok ? ! Szeretnék üzletelni, vagy valami vállalkozást indítani, vagy hasonlók, tőkém sincsen még, és fogalmam sincs, hogyan kellene bármibe is bele vágni, mert még a szüleimnél lakom, és abszolult fogalmam sincs semmiről ! Előre is köszönöm a válaszokat !

2013. febr. 11. 20:15
 1/9 anonim válasza:

Olvass a témában, kérdezősködj, tanulj, tanulj és tanulj.


Hogyne lehetnél gazdag?

Még csak 19 vagy, előtted a világ.

2013. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még az sem világos, hogy hogyan lehet elindítani egy vállalkozást ! Mármint hivatalosan... Gondolkodtam már azon, hogy így vadászok az olcsón áruladnó tárgyakra, és eladom őket drágábban, de hivatalosan nem tudom hogyan lehet valamit kezdeni...
2013. febr. 12. 06:03
 3/9 anonim válasza:

A lényege, hogy nagyon olvass el mindent hogy, hogyan kell egy vállalkozást alapítani. Mit kell fizetni, mikor kell azokat fizetni, mit csinálhatsz.

Olvass a neten erről szóló cikkeket, vagy kérdezz meg egy vállalkozó ismerősödet.


Sajnos nem olyan egyszerű vállalkozónak lenni, mert az állam eléggé bürokratikus, mindenbe beleköt, mindennek meg kell lennie.


Egy dolog a fontos : a kitartás!

2013. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ! Egyenlőre ötletem sincs még, de a tőzsde érdekelne, és a póker nagyon (persze profi szinten, nem hobby játékosként)
2013. febr. 12. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan vagy 19 éves létedre.Most pókerezni ,tőzsdézni,üzletelni vagy rendőr akarsz lenni ??? El kell dönteni.Bármibe is kezdesz jónak kell lenned benne.Üzleti érzék kell.Dörzsöltség ,rafináltság és valamelyest szívtelenség üzletben nincs barát meg haver, rokon ott a kőkemény pénz forog.Pénz.Pénzt csak pénzből lehet csinálni.Fiatal vagy még igy haladj a létrán.Csináld meg a rendőr szakmát lesz fix fizut, kérsz valami készenléti beosztást és szabadnapjaidon bele tudsz kacsingatni a bizniszbe.Ismerősök kellenek ( olyanok akik forognak a pénzkörül, kapcsolataik vannak és azok nem a 19 éves haverjaid) Rendőrségnél lespannolnál a kollégákkal , tűzoltókkal, jönne a havi fix lové és jönnének a lehetőségek.
2013. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendőr nem lehetek, de ne menjünk bele, és nem is érdekel ez a szak annyira, mert csak a rendőr és a kommandó érdekelt volna, vagy valami fegyveres munka, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok (ne menjünk bele, hgoy ez mit jelent) és így nem lehetek olyan, akinek van fegyvere !

De mindig is ez érdekelt, a tőzsde, a pénz, az üzletelés, a póker, minden ahol beteszek valamennyi pénz, és több jön vissza...

2013. febr. 13. 06:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsidó vagy ??
2013. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ! :)
2013. febr. 28. 06:06
 9/9 anonim válasza:
A póker inkább szerencsejáték mint vállalkozás
2017. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!