Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondhatok nagyobb bérigényt...

Mondhatok nagyobb bérigényt második interjún?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, hirtelen be is hívott egy hr-es és kérdezte a bérigényem, de utána utánanéztem és kb. 20 ezerrel többet is mondhattam volna. Most megyek majd a "fő" interjúra, ott mondhatnék többet? Vagy megadhatnám intervallumban is és akkor hozzácsapom még azt a 20ezret, hátha megkapom?
2013. febr. 14. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán örülnek neki, ha valaki felsrófolja a bérigényét. Előtte kellett volna alaposabban utánajárni. Akkor még az intervallumos megoldás a legjobb.

Az is lehet, ha eredetileg többet mondasz, nem is hívnak be második körre.

Nem tudom, milyen állásról és mekkora bérről van szó, így azt sem tudom megítélni, 20.000 Ft az sok, vagy kevés. Egy betanított munkás esetében sok, egy mérnöknél nem annyira számottevő.

2013. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
IT munkáról volna szó.Sajnos nem néztem meg előtte, bánom is. Én is kicsit pofátlannak tartanám, lehet akkor inkább nem mondom, idővel, lehet, majd nő az összeg :) köszi szépen a válaszod.
2013. febr. 16. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
felvettek?
2013. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szóltak még vissza..azt mondták, két hét. lehet, már nem is fognak
2013. febr. 28. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, hogy egyaltalan nem szolnak. Javaslom ne szamold a napokat, mert belebolondulsz.

Nem valasznal egyaltalan nem szolnak az esetek 99%-aban.

Van, hogy szolnak ha felvesznek vagy egy masik interju miatt 1 honap mulva!

2013. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!