Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Express Work Europa, Tapasztal...

Express Work Europa, Tapasztalatok, érdemes ilyesmit megpróbálni vagy csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
Otthoni dolgozókat keresünk, borítékolási munkára. A munkaidő kötetlen. Kereseti lehetőség: 95000 Ft/hó. Kérje ingyenes, részletes tájékoztatónkat bizalommal, válaszborítokot mellékelve. Express Work Europa, 1144 Bp, Remény utca 34-36.
2009. szept. 7. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem ismerem,de hasonlót igen.Ha írsz nekik,akkor küldenek egy csomagot,ami csak tájékoztató,és kérnek pénzt,hogy a további csomagot is megkapd.
2009. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már itt van (rokonokon keresztül) a válaszborítékos anyag. Tartalmaz egy jelentkezési lapot. Kér egy egyszeri 5.250Ft befizetést (1éves regisztrációs díj és a munkaanyag <amit utánvéttel küldenek>)+ postaköltség. Fizetik utánad az SZJA-t, te bármikor kiléphetsz az 1 év alatt. Viszont itt már csak napi 2-3 óra munkával Bruttó 80.000Ft/hót ígér.

Ja és 8 munkanapod van jelentkezni, ha akarsz az ismertető megkapása után.

Az ismertetőért is kellett fizetni, vagy csak a válaszborítékot küldeni? Te belevágsz?

2009. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sajnos mi átvettük a borítékot, ami feltünően vékonyka volt..6245 ft-nak annyi, ugyanis teljesen más munkáról van szó, mint amit az első levélben leírtak, senki ne menjen bele!!! Vigyázzanak az express work europa nevű céggel!!!
2009. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

[link]


Erre a linkre kattintva kaptok infót a cégről, ebből kiderül, hogy fekete listán van, tehát átverés a hírdetés.

Pont ma kaptam én is meg a válaszborítékos levelet, amiben az állt, hogy fizessek 5250- ft-ot.

Majdnem bedőltem, de elött kerestem infót a neten...

Szerencsére...

2009. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, érdemes mindig beírni a google-be a cég nevét, és azt a szót, h "átverés".
2010. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Én egy kismama vagyok és már sokat próbálkoztam ilyen cégeknél, de mind átverés.

Most viszont találtam egy e-mail címet, amivel tényleg lehet pénzt keresni és nem kell befizetni semmit.

Ez egy internetes munka, ami csak naponta egy pár órát vesz igénybe.

Ha érdekel valakit küldjön nekem egy e-mailt és segítek beregisztrálni.


barbara0803@freemail.hu

2011. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!