Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire lehet az...

Szerintetek mennyire lehet az hasznos, ha az összes környékemen lévő cégnek elküldöm az önéletrajzom, és a motivációs levelem postán, és az ügyvezető igazgatónak címzem a leveleket, hogy biztosan megkapja?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2013. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, postán nem tudom. Én csak emailben merem. Személyesen nem voltam valami sikeres így most ez jön :D Ha esetleg beválik, írd meg, kipróbálom :D
2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak ez vált be!Igaz én emailben küldtem el. Nem válogattam kinek küldöm csak küldöm. Elküldtem az összes állami szervnek is, végül az egyik be is jött. 2 körös interjú volt, majd fel is vettek. Az a vicces, hogy ezekre a munkákra mondják, hogy csak ismerős útján lehet bekerülni, de ez egy jó példa rá, hogy nem.

Szóval szórjad csak az önéletrajzokat!!!!

2013. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még nem vált be, fél éve csinálom, de még fel sem hívtak. Szerintem nagyban befolyásolja, hogy milyen munkakörre jelentkezel, mert bizalmi pozícióra talán nem ez a legjobb módja.

De azt mondják, próba szerencse! :)

2013. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próba szerencse, amúgy minden a nagy számok törvénye alapján működik. És sokszor az sem elég, ha egyszer elküldöd, mert lehet, hogy éppen nem keresnek senkit, és akkor félreteszik az önéletrajzodat. Több hónappal később, ha még nem találtál semmit, érdemes megismételni.


És nem árt, ha közvetítőkkel is felveszed a kapcsolatot.


Kisebb cégek esetében jó, ha az ügyvezető igazgatónak címzed, de a nagyobbaknál van személyügyi vezető, ott inkább neki kellene.

2013. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden ami új és kifelé áramlás, az sikeres lehet vagy legalábbis növeli az esélyed!


Szeretem, amikor valaki kreatív. :) Ha HR-es lennék, az ilyet előnyben részesíteném!


Sok sikert!

2013. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fennáll a veszélye, hogy enyhébb esetben kidobják, rosszabb esetben ki is röhögnek - vigyázz, Magyarország kis hely, könnyen összefut az információ.
2013. febr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!