Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nekem milyen...

Szerintetek nekem milyen munka lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Logisztikában dolgozom. Nem tetszik, mert stresszes, problémás, nagy a felelősség, nincs mindig ugyanaz.


Rájöttem, hogy én olyan vagyok, aki szereti a rendszeres-, mindig ugyanúgy lévő dolgokat, "séma" v. sablon alapján végezni a munkát. Szerencsére azért van ilyen is a szakmába, de mondom, a többi részét nem szeretem.


Tudnátok ajánlani milyen munkakörökbe esetleg mely cégeknél lennék alkalmas? Sokan mondják, hogy a nagy multik pl. ilyenek. Köszi a segítséget!



2013. febr. 20. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
könyvelő
2013. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ahhoz nincs megfelelő végzettségem. Esetleg más? Adminisztráció, pénzügy, számlákkal való foglalkozás?
2013. febr. 20. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tévedés, hogy nagy multik ilyenek. Ott is mindig vannak kihívások, új feladatok. Kevés olyan munkakör van, ahol napi rutinszerű munka van, azok is inkább alacsonyabb kvalitást igénylőek. Logisztikai tapasztalattal nem nagyon tudlak máshol elképzelni, csak logisztikán, de esetleg másik munkakörben. Raktári készletellenőr, vagy ilyesmi...
2013. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de logisztikában nem csak logisztikával foglalkoztam, hanem mással is: pl. pénzügy, rendszerkezelés stb.
2013. febr. 22. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Multiknál, számlázás, pénzügy, áru- és anyagmozgások rögzítésea a rendszerben, ezek elég nyugis, melók.

Persze kihívást lehet keresni ha akarsz, de ha csak a langyosvízben akarsz pancsolni arra is tökéletesek.

2013. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!