Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au-pairként feltétlenül kell...

Au-pairként feltétlenül kell tudni perfektül a nyelvet? Vagy minimális nyelvtudással szoktak kimenni és ott tanulják meg jobban?

Figyelt kérdés
Kiakarok menni külföldre dolgozni, angolt nagyon régóta tanulom, de nem perfektül nem megy. Kitudom magam fejezni, de félek hogy a megértéssel lesznek problémák. Mi a vélményetek?

2013. febr. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ismerősöm úgy ment ki, hogy érettségi előtt 2 hónappal.

Az az angol érettségi az alap és a középszint között van. Ő neki egyáltalán nem volt nyelvvizsgája.

2013. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Egyébként 1 hét alatt belejössz. Tapasztalat.

Én két hetet voltam kinn egy családnál /nem aupairkedni/ és eleinte én is alig mertem megszólalni de utána meg minden ment magától.

2013. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak érettségim van, ezért félek... Viszont, ha az ember rá van kényszerítve akkor csak belejön..
2013. febr. 21. 15:23
 4/5 anonim válasza:
Én viszonylag jól tudtam beszélni mikor kimentem egy évre, de szerintem nem perfekt nyelvtudással sem lesz gond :) Bele lehet jönni. Egy hónap után már én tolmácsoltam a többieknek.
2013. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam :))
2013. febr. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!