Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezt el lehet adni?

Szerintetek ezt el lehet adni?

Figyelt kérdés

Láttam egy állásajánlatot, webáruház árul húst, házhoz is szállít. A nő csak kinyögte végül,mikor felhívtam, h telefonon kéne abajgatni embereket, hogy vegyenek húst.

Szerintem jutalékos a fizetés. Szerintetek el lehet adni így húst vagy ez is olyan lesz, hogy "ha nem adsz el x mennyiséget egy hónapban, ki vagy rúgva"?


2013. febr. 22. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Húst telefonon??? Ilyet se hallottam még! :D
2013. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy olyan lesz, hogy kapsz X% jutalékot de a telefonszámlát már te állod és igazából vállalkozóként vagy alkalmazva, úgyhogy fizetheted magad után a járulékokat...
2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez az évszázad leghülyébb ötlete... már bocs.


Max tartós húskészítményt, de húst... a f..om se venne a neten.

2013. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapból kell, hogy legyen ÁNTSZ engedélyes boltja, különben nem is árulhatna.Kiszállítani is minimum hűtőkocsival kellene,meg nyilván bajgatni kell az embereket, mert magában húst neten árulni igencsak öngyilkos vállalkozás.


A húst és húskészítményt az embernek látnia, éreznie kell.

Rendelőlistáról lehet utána rendelni, vagy félkész, fagyasztott termékeket a nagykonyhák is úgy rendelik, de sima kis webáruházi eladást el sem tudnék nagyon képzelni.

Maximum plaza szerűen, tehát más tartós élelmiszerrel együtt, ahol már egy komplett bevásárlást kiszállítanak, mint pl. a Groby, vagy jön a CBA, Tesco is idén.

2013. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyszerű kilátások.:) Még nem jelentkeztem.
2013. febr. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!