Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A könyök ütéseket érdemes...

Davidegresy5 kérdése:

A könyök ütéseket érdemes alkalmazni kocsmai bunyóknál, például:ha valaki belém köt vagy lögdösődés meg ilyen szituációkra? Van egy thai bokszos haverom ő ajánlotta hogy üssek úgy ha lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.

kabátban,pulóverben semmi értelme tompítja az egészet,míg az öklödet nem fedi semmi.

és taktikailag sem jó.

a kocsma egy fegyverraktár,üvegek,székek,poharak,hamutartó.

akkor mi a fenének erőltetnéd a könyök ütést?

úgy van csak értelme,ha levitted a földre és rajta fekszel.

a könyök,alkar védekezésre a legjobb.

a tenyeredet,öklöd rátámasztod a fejere így nehezebb lesz leütni és tudsz vele lökni.

2013. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jah igen.

a lökdösés.

ha már lökdösnek,az alap önvédelmi hiba minden szinten.

amint beér a fenyegető az ütőtávba,azonnal támadnod kell,mert innen már elkerülhetetlen a balhé és ha már így alakult,akkor nálad legyen az irányátás.

2013. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM...
2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A haverom mondta hogy könyökkel sokkal nagyobbat lehet ütni mint ököllel és biztosabb, azért kérdem amúgy egy vékony pulcsiba vagy pólóba szerintem lehet nem?
2013. febr. 15. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Bármit lehet, amit az adott szituáció felkínál.
2013. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ...

Attól függ milyen erős a könyököd.

Amúgy annyira bírom nem tudom mi van, mi zajlik egy thai box edzésen, de olyan magabiztosak lesznek tőle a gyerekek, hogy az hihetetlen.Jár a gyerek fél évet és olyan menőnek hiszi magát(sok ilyet láttam) mintha 10 éve járna oda és ezek a sz*rkupacok azt hiszik, hogy ők jobbak minden más küzdősportosnál és harcművésznél.

2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy milyen erős a könyököm, nekem asztmondták erősebb a könyök mint a ököl és nehezebben is törik
2013. febr. 16. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki ezt mondta az egy kib*szottnagy barom volt. Ugyanis ha megüti egy átlagos ember egy átlagos ember könyökét akkor akinek a könyökét megütötték azé bezsibbadt.

Ha valaki könyökre erősít lehet olyan ,hogy erősebb a könyöke mint egy NORMÁLIS ember ökle.

2013. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most nem tudom de szerintem is jobb a horog az utcára aszt bármikor lehet használni, nemszámit a pulóver vagy a kabát
2013. febr. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!