Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel milyen...

Egy érettségivel milyen gyorsan tudok munkát találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Úgy 4-5 éve laktam már fent, akkor nagyon hamar sikerült, nem is olyan rossz állásom lett. Azt hallottam, hogy már ott is sokkal nehezebb. Most muszáj újra odaköltöznöm, napokon belül. Milyen esélyek vannak arra, hogy gyorsan találjak munkát?

2013. febr. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
És mit dolgoztál fent 4-5 éve, és mit szeretnél most? Amúgy igen, rohadt nehéz, mindenhez végzettséget (plusz némi gyakorlatot is) kérnek.
2013. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
attól függ mit szeretnél, tesco katona vagy ilyesmi McDonalds stb simán, egy órán belül találsz, persze szigorúan minimálbérért
2013. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

# 2:


McDonald's-ba a legritkább esetben vesznek fel nem diák munkavállalót.


Tesco / Auchan stb. árufeltöltői munkákra többtízszeres a túljelentkezés, ráadásul szintén ott is előnyben részesítik a diákot a kedvezőbb adózás miatt.

2013. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszadó idióta, "katona" munkából is kevés van. Simán félmillió új munkahely kéne Magyarországon. Diplomával nem találok jelenleg semmit, még álom tescosat sem, igaz nem Pesten vagyok, vidéki nagyvárosban.
2013. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!