Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten 18 évesen érettségi...

Budapesten 18 évesen érettségivel nyáron munka?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nyáron kéne legalább 2 hónapra egy 8órás állás. (Budapesten) Kb 70000 nettó/hó fizetés kéne. Nincsenek elvárásaim csak a pénzt illetően. Szóval mindegy milyen műszakban, mindegy milyen munka csak lehessen dolgozni.

Nincs időm/pénzem tanfolyamokra, szeptembertől egyetem.

Milyen területen lehetne dolgozni, ahol kb egyből be lehet ugrani ? (mivel csak nyáron tudok dolgozni és 2 hónapot kéne)

Esetleg valami tapasztalatot is megoszthatnátok ha van.


2011. febr. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

nyaron sok munka van, foleg a vendeglatasban.(elado,felszolgalo stb) sokkal tobbet is tudsz keresni mint 70 ezer.

naponta egy 10 ezret siman megkeresel ha vendeglatozol.

2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Tudnál mondani valami kicsit konkrétabb példát a vendéglátózásra ?

Amúgy helyesbítek, csak 1 hónapot fogok tudni dolgozni.

2011. febr. 23. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyira ne éld magad bele, hogy többet fogsz keresni mint 70 ezer. Nagyon ügyesnek kell lenni és felszolgálni a legtöbb jó helyen végzettséggel, tapasztalattal lehet. Arról nem is beszélve, hogy 1 hónapra nagyon fel sem vesznek mert mire belejösz már mész is és ők megint munkaerő nélkül maradtak..
2011. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégis két hónap, kicsit össze voltam zavarodva :).
2011. febr. 24. 17:57
 5/5 anonim válasza:
Megyek dolgozok veled csak adj szállást :) nekem is kellene a pénz ...
2011. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!