Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év fölötti pályakezdők...

25 év fölötti pályakezdők mire számíthatnak a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, júniusban ha minden igaz diplomázom. Arra lennék kíváncsi, hogy mivel eltörölték a Start kártyát így számíthatok-e valami kedvezményre a munkáltatásom kapcsán? Vagy a 25 év feletti pályakezdők eláshatják magukat itt Magyarországon?

2013. febr. 23. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kedvezmény most is. Automatikusan jár a pályakezdőknek, nem kell hozzá Start kártyát kiváltani.
2013. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Közmunkára, ha szépen kéred.
2013. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen szakon végzel...Kedvezmény járni fog.
2013. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kedvezmény lehet, hogy jár, csak normális helyre nem fognak felvenni vele. Ha a sarki éjjel-nappaliba akarsz menni dolgozni akkor jó lehet. Komolyabb cég nem foglalkozik ilyenekkel. Amúgy ha nem műszaki diplomád van, akkor tökmindegy, hogy 25 felett vagy alatt, nagy valószínűséggel szakmában nem fogsz tudni elhelyezkedni, illetve semmilyen irodai munkakörben.
2013. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első ostobaságokat ír ! 25 felett már nincsen start kártya.
2013. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Diplomásoknak járt 30 éves korig a Start kártya, most is jár az a fajta kedvezmény, ha jól tudom.
2013. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utánanéztem:

Start kártya megszűnt, helyette most munkahelyvédelmi akcióterv van. A következők után kap kedvezményt a munkáltató: 25 év alattiak, 50 év felettiek, kisgyermeket nevelők, tartós álláskeresők, szakképzetlenek. Tartós álláskeresőnek az számít, aki legalább 6 hónapja regisztrált álláskereső.


Nem tudom biztosan, de diplomás pályakezdőknél lehet hogy még most is 30 év a korhatár a 25 helyett, ezt most nem találom sehol. Ez esetben járni fog neked a kedvezmény.

2013. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 25. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!