Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon miért van az hogy egy...

Vajon miért van az hogy egy vállalatnál egy bizonyos munkakört már több személy is betöltötte, de mindig cserélődtek?

Figyelt kérdés
a többi munkakörben meg már 30 év ott vannak
2013. febr. 24. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen munkakörről van szó.


Vannak olyan munkakörök, melyeket az arra felvett munkavállalók ugródeszkának használnak komolyabb, jobban fizető pozíció eléréséhez.


Emellett lehet a nem megfelelő vezető személye, a munka nem túl érdekes jellege, az állandó ki nem fizetett túlórák stb.

2013. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rossz munkakörülmény, nem megfelelő tudás, kevesebb fizetés, stb.

Illetve, ahogyan én jártam:

A közvetlen főnököm idióta volt. Mint kiderült, abban a székben másfél év alatt én voltam az ötödik. Mivel ő volt a tulajdonos, neki mindig igaza volt....

Egy olyan embert képzelj, aki a maga nemében nem egy buta, 3 diplomás, 60 éves, haladt a korral, de....

25 évre visszamenőleg minden számlát, irodai szírszart megőrzött. A céges papírok között volt iktatva a tüdőszűrő papírja, az apja halotti anyakönyvi kivonata, hagyatéki kivonatok, a saját kocsijának a papírjai, az ingatlanjainak az adásvételi szerződése, stb....minden magán túrója, na meg persze le is volt oda fűzve.

2013. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem egy közkedvelt munkáról van szó, vagy nem fizetik meg eléggé...

Egy ilyenbe már én is belefutottam egyszer: akármennyire akartam a rendszer ellen menni és akartam megtartani a munkám, a főnökség szándékosan arra hajtott hogy a megszokott séma szerint 1-1,5 év után ellehetetlenüljön a munkám. Ezt teljesen komolyan mondom, nem tudom a mai napig ez miért állt érdekükbe...

2013. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg pl. egy telefonálgatós munkakörbe bele lehet unni, belefásulni a sok reklamációba.
2013. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a vezetőségnek irreális elvárásai vannak, vagy a munkakör helytelenül van összeállítva. Nálunk a raktárvezetői állás volt ilyen, hogy évente új embert kerestünk, a főnökség senkivel nem volt elégedett. De el tudom képzelni, hogy a munkavállalók számára nem voltak megfelelőek a munkakörülmények, vagy a fizetés.
2013. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!