Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez is kamu álláshirdetés?

Fibbrizzo kérdése:

Ez is kamu álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Tisztelt Érdeklődő!


Nem közvetítő, nem cég, ügyintéző vagyok, német munkaközvetítők megbízásából keresek az alábbi munkakörökben munkavállalókat munkáltatás céljából Szászországba ( a volt NDK területén)

Szállodai munkákra ( konyhai kisegítő, mosogató, takarító)

Mezőgazdasági munkákra, raktári munkákra, gyári munkákra (összeszerelés, csomagolás, továbbá baromfi feldolgozókba lehet jelentkezni.

Elvárás: 18-55 közötti életkor férfiaknál, nőknél egyaránt, jó fizikai erőnlét.

Német nyelvtudás nem szükséges, de mindenképpen előnyt jelent.

MUNKA KEZDÉS IDŐPONTJA.: 2013. 03.19.-től folyamatosan.

KIUTAZÁS: mindenkinek saját magának kell megoldani, jobb ha 2- 3 személy együttesen jelentkezik, és valakinek van gépkocsija, de lehet vonattal is utazni, mert a munkahelyekhez közel vannak a szállások.

FIZETÉS: 1200- 1300 Euró/hó, ez nettó bér.

Szállás minden esetben ingyenes, a szállodai és mezőgazdasági munkásoknak teljes ellátással.

BEJELENTÉS: a német adózási törvények és biztosítási hatályok szerint.

Munkaközvetítői díj egyszeri 130 Euró, amit az első fizetésből kell kifizetni.

JELENTKEZÉS: magyar nyelvű fényképpel ellátott önélleletrajzzal, ügyintézői díj 1200 Ft, azaz ezerkettőszáz forint befizetése után, melyet a 11773494- 00405584 / OTP / számla számon lehet megtenni. FONTOS! A BEFIZETÉSKOR A MEGJEGYZÉS RUBRIKÁBAN BEÍRNI A JELENTKEZŐ EMAIL CÍMÉT ÉS NEVÉT. Ennek hiányában NEM fogom tudni kinek a befizetése érkezett meg, CSAK AZ(1500 ft) BEFIZETÉSE ESETÉN DOLGOZOM FEL AZ ÖNÉLETRAJZOKAT, nem dolgozom ingyen.

Az ügyintézési díj tartalmazza: a szakfordítást, önéletrajz plasztikázását, hiszen az én érdekem is, hogy elfogadják.

Miután feldolgoztam és elküldtem az önéletrajzát, értesítést kap tőlem a továbbiakról, általában magyar nyelven küldenek értesítést a német kollégák emailen vagy telefonon, kint magyar várja a kiutazókat, aki segít a szerződéskötésben és minden másban, ennek díját a közvetítői díj tartalmazza.

Még egy nagyon fontos dolog, ha többen szeretnének ugyanazon helyre kerülni, a többiek nevét és email címét meg kell írni.

A TELEFONT NEM VESZEM FEL, mert vagy dolgozom vagy telefonálgatok és vissza sem hívok senkit.


Üdvözlettel

Németh Mária

marianemeth4@gmail.com

3630 755 3878

Felhasználó letiltása


2013. febr. 25. 18:06
 1/10 A kérdező kommentje:
ezt irták vissza émailben
2013. febr. 25. 18:07
 2/10 A kérdező kommentje:
bár nekem gyanus ,mért kérnek elöre 1500 ft-ot mikor ,ha ugyis levonják az elsö fizubol a többit akkor ezt is akkor kéne .
2013. febr. 25. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyelv nélkül nem lesz könnyű az élet.

Ha van, akkor meg nem kell fordító díj, meg egyéb badarság..

2013. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy cég, nem ad meg gmail-os mailcímet -.-
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy cég, nem ad meg gmail-os mailcímet -.-"


Megadhat. Nekem is volt olyan cégem, amelyikhez nem vettem domaint. Gmail-lel leveleztünk.


Nem emiatt, hanem az 1500 miatt kamu.

2013. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először 1200, két sorral lejjebb 1500...


Minek ad meg telefonszámot, ha nem veszi fel a telefont?

2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkáért nem te fizetsz, hanem neked fizetnek.


Ez kamu, töröld és off.

2013. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól írják, hogy kamu.

Egyrészt még egyszerű segédmunkához is kell nyelvtudás (gondolj bele, hogy hivatalos ügyeket is el kell tudni intézni).

Az is gyanús, hogy korlátlanul és folyamatosan képesek embereket felszívni ezek a munkahelyek.

Továbbá az is érdekes, hogy "nem cég, nem közvetítő". Akkor mégis mi a nádirigó pelyhes f@sza?! Ügyintéző egy cégen belüli alkalmazott, de itt nincs cég...


Amúgy lehet, hogy tényleg beküldi az életrajzokat pár helyre, de ennyi erővel maga a jelentkező is beküldhetné helyette és koránt sem garantált, hogy bárki is kap állást.


Viszont, ha a kiscsaj hetente 20 embert bepaliz, az havi 120ezer nettó neki...

Amúgy az is érdekes, hogy egyszer 1200, egyszer 1500 Ft az ügyintézői díj, ami ugyebár eleve gyanús, ha előre kérik...

2013. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Én egyszer küldtem 1200 Ft-ot egy munka miatt valakinek, természetesen ló@aszt se csinált, nem válaszolt semmire, eltűnt. Nyilván nem engem vert át először és utoljára. Egyébként ezeket fel kéne jelenteni. Csak senki nem veszi a fáradtságot 1-2 ezer Ft miatt. Nincs kedve rendőrségre járogatni stb. Ezért okos húzás ilyen "keveset" kérni...
2013. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de csak gondoldjatok bele: 1000x1500 apró az már úgy nem rossz fizu (ha csak kéthavonta gyűlik is össze) nemde? Ráadásul nem csinál érte semmit....
2013. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!