Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Téma: Állásinterjú, bunkó...

Téma: Állásinterjú, bunkó főnök, tapintatlan?

Figyelt kérdés

A héten voltam állásinterjún. Az interjú során szóba került a fizetés is. Nekem az nem tetszett, hogy az interjúnál a főnökön kívül ott volt a leendő kolléganőm, aki mindent hallott természetesen, azt is hogy én mennyi fizetést szeretnék kérni.

Az egészben az volt a pláne, hogy az interjú délután háromnegyed 5-kor kezdődött, a leendő kolléganő munkaideje 5-ig tartott.

Hazaküldhette volna? Nem?

Nektek mi a véleményetek?



2013. márc. 2. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha jó kapcsolatban van a főnök és az alkalmazottja, akkor együtt is interjúztathatnak. Elég visszásan hatna, ha kijelentenéd, hogy csak xy lehet jelen az állásinterjún. Az meg szerintem egy dolog, hogy mennyi fizetést szeretnél... nagyjából azért tisztában van vele mindenki, hogy hol mennyit lehet keresni, sokkal többet senki sem mond, mert az sem egy jó pont...
2013. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a problémát.

Szerintem az pont, hogy figyelmesség, hogy ha a leendő kollégának is van beleszólása abba, hogy kivel fog nap, mint nap együtt dolgozni, kit kell betanítania stb.

Másrészt szakmai dolgokban is jobban képben van a kolléga, mint a főnök.

A fizetést mindig meg szokták kérdezni, a munkaidő végét pedig általában nem veszik szigorúan.

2013. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért lett volna bunko vagy tapintatlan? Teljesen normalis hozzáállás, hogy a jelenlegi dolgozója véleménye is érdekli, hiszen vele kell majd együtt dolgozni. Az en főnököm is igy csinálta anno. Engem is igy vett fel es a kolléganőm et is ketten választottuk ki.
2013. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is teljesen normális, hogy együtt döntenek, ez mutatja inkább a hozzáállását a dolgozóihoz, ami nekem nagyon szimpatikus!

Gondolom, hogy leginkább ketten, azzal az alkalmazottal dolgoznátok napi szinten együtt, persze, hogy neki is látnia kell akkor a jelölteket! Nem akarják, hogy később kiderüljön mondjuk, hogy olyat vett fel a főnök, akivel a korábbi (nyilván megbecsült) dolgozója nem tud együttműködni.

2013. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ez volt életem első állásinterjúja. Nem tudtam, hogy ez a szokás.

Nem jól fejeztem ki magam, azért írtam, hogy bunkó, mert a végzettségem szerinte nem sokat ér.

2013. márc. 2. 09:45
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Nos, ha bolti eladonak jelentkeztel jogasz diplomaval, akkor valoban nem sokat er, de ettol meg a fonok nem bunko
2013. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Küld el a sunyiba,
2013. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
plusz még azt is mondta a főnök, hogy nekem semmi önbizalmam sincs.
2013. márc. 2. 16:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Az interjú alatt a telefonba b@** meg-ozott.
2013. márc. 2. 16:57
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Minek foglalkozol vele? Nyilván nem mész oda dolgozni, szóval nem mindegy?

Lesz még ilyen, ne aggódj...

2013. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!