Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit mondtok ha megkérdezik...

Ti mit mondtok ha megkérdezik egy interjún a fizetési igényt?

Figyelt kérdés
Én 2009-ben végeztem a sulival 7.5 hónapot tudtam azóta dolgozni. Nem kellek sehova, mert nincs tapasztalatom. Dec 1-től vagyok munknélküli. Én egy 80 e ft-os (netto) fizetésnek is örülnék, és amikor tegnap ezt mondtam az interjún olyan furán néztek rám. Most ez kevés? Alulbecsülöm magam? raktárosi pozíció volt, de én nem tudom ezek mennyit keresnek, vagy mennyit kap valaki ha nincs tapasztalata vagy amig próbaidős. Holnap is megyek egy interjúra, minőségellenőrt keresnek. Már nem tudom mit mondjak, ha a pénzről kérdeznek, nem mondhatok (netto) 90-100 e ft ot hát kiröhögnek.

2013. febr. 26. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ország melyik részén élsz?


Ha Dunától keletre,akkor: soron dolgozni minimálbér,bármi picivel többet igénylő 80-100.szaktudást igénylő 110-120

Dunától keletre és Pest ehhez +20ezer nettó.


És bruttó fizut mondj,ne nettót.

2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyen a raktárosok 120-130 nettót is keresnek kezdőként. Mondj inkább tól- ig határt. Pl. 110-130 között, vagy ilyesmi.
2013. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, É-Mo-on élek.
2013. febr. 26. 14:26
 4/18 anonim ***** válasza:

Épp a minap olvastam egy statisztikát, miszerint az Észak-Magyarországi és a Dél-Dunántúli régiókban vannak a legalacsonyabb fizetések.

Ha eljönnél Győrbe, itt a sori minőségellenőrök bruttó 120.000 - 140.0000 Ft-ot kapnak, plusz műszakpótlék, plusz cafeteria juttatások, plusz utazási támogatás. Arra felétek szerintem ez a bérigény biztosan túl magas lenne.


És fizetésről soha nem beszélünk nettóban, kizárólag bruttóban!!! Csak a szakszerűség kedvéért.

2013. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm.
2013. febr. 26. 15:19
 6/18 anonim ***** válasza:

a felvételi, az egy külön színjáték. mond meg a minimumot, amennyit szeretnél, legfeljebb jót röhögnek. nem Te vagy a paraszt.


nyugi, ügyelj a testbeszédre.az fontos(már ha ért hozzá a kérdező)

2013. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hat, en sem tudnam megmondani.

Elozo helyen mennyit kerestel? Mondd azt, hogy az alatt nem szeretned, vagy hogy az alberleted es a rezsit is fizetned kell -gondolom azert meg otthon laksz a szuleiddel, de akkor is-, ez pedig tobbe kerul, mint 11o Pl.


Sztem erre a pozira nyugodtan mondhatsz ennyit, a 8o az nagyon keves. Minosegellenort hova? Oda is mondhatsz 12o-at, az felelossegge is jar

2013. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Előző helyen 130 vlt a bruttom, 85 járt volna nettóbe de a fönök ideadta a 100-at. Netto 100-at biztos nem mernék mondani :/
2013. febr. 27. 14:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Poenbol bar, de mi lenne ha megkerdezned, h az elodod mennyit kapott? Na annyit kersz te is :)

1oo netto alatt ne mondj!

2013. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam szólok, hátha visszanéztek még és elolvassátok... Tegnap voltam a minőségellenőrös interjún. Mondták, h a fizu minimálbér. Nem vágtam, h pontosan mennyi de 60-65 körülre tippeltem. Nettoba 64190 ft-ra jön ki.
2013. márc. 1. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!