Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható, bevált otthoni...

Moncsibaba85 kérdése:

Megbízható, bevált otthoni munkát kismamáknak ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg itthon vagyok és heteken belük várjuk az első babánkat:)! Viszont az eklézsia sajnos elég szegényes így. A férjemnek fél állása van csak 40 ezres fizetéssel, s kilátás sincs jobbra. Sajnos az én pedagógusi fizetésemből sem lehet császár módra élni. Ezen felül lakáshitelünk is van. Mindezeket azért írtam le, hogy megkérjem azt, aki ajánl, hogy tényleg csak tutit ajánljon, mert kamura nincs felesleges kidobandó pénzünk, szinte így is napról-napra élünk. Bármilyen meló érdekel, itthoni internetes, gépelős, szkennelős, de akár borítékolás, mütyürök összerakása stb. Fordítást nem merek vállalni, mert bár van nyelvvizsgám, de már rég nem használtam. Szóval kis túlzással bármi érdekel, csak VALÓS meló legyen. Előre is köszi mindenkinek!


2013. márc. 4. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kapsz segélyt, akkor amellett hivatalos munkát pénzért nem vállalhatsz. Ezt is vedd figyelembe.

Ezek után még nagyobb esélyed van arra, hogy átvernek, mert később nem bizonyíthatod az igazad mással szemben, mert akkor téged is megbüntetnek.


Én az helyedbe webshopoknál érdeklődnék, ott szoktak lenni adatbázis feltöltős munkák, csak kérdés bevállalják-e a fentiek tükrében...

2013. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!