Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ha ezt kell...

Állásinterjún ha ezt kell kifejteni, "adja el ezt a tollat", mi erre a "jól bevált szöveg"?

Figyelt kérdés
tudtok segiteni?Akár több példa is lehet.Miket szoktak erre mondani,hogyan adják el?
2012. okt. 10. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

vegyen tollat, mer' az yo! :)


Mindenhol a toll a menő? Nálunk autóiparban a gyártástervezési osztályra meg az a kérdés, hogy "hogyan gyártaná le ezt a golyóstollat..."


:)

2012. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan pozíciót pályázol ahol az értékesítés lesz a dolgod, nem jó ötlet megvezetni a vezetőt, mert utána úgy is kibukik ha életedben nem értékesítettél!


Nincs jól bevált szöveg, az eladástechnika nem egy "betanult" sport, ez egy gyakorlatias szakma...tapasztalat kell hozzá, és idő!

2012. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondja.


Ha "nincs bevált szöveged" akkor nem értesz (még) az értékesítéshez. Ez nem baj, (mert tanulható,) csak akkor nem oda kell pályázni.


Ha az interjún ilyeneket kérdeznek akkor nyilván elsőbbséget élvez, akinek van róla elképzelése.


Ha mást nem, a jól bevált módszer az lehet, ha veszel 1-2 könyvet az értékesítésről, és ha ragad rád valami akkor nem kérdezel ilyet utána a GYK-n.

2012. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm...a mai világban örül az ember ha munkát talál,hiába nem az a szakmája...van egy 2 éves fiam,akit fel kell nevelnem,és nyilván tanulok is,meg megtudnám tanulni.1év után végre találtam egy állást,ami nem a szakmám,de mégid behivtak egy interjúra.Kereskedelem,ruházati-cipő üzletbe eladóként,tehát nagy a valószinűsége,hogy szembe találom magam ezzel a kérdéssel.De szerettem volna egy kis segitséget kérni,1-2 mondatot,amivel el lehet adni a tollat.De sajnos nem kaptam.

Lehet nem értek hozzá,más pályát kellene választanom,de most kaptam egy lehetőséget,amit nem fogok csak azért visszautasitani mert nem "tudok eladni egy tollat".Nyilván ha egy ruhát,vagy ékszert agy bármit kéne eladnom,könnyebb dolgom lenne,nem is tettem volna fel akkor ezt a kérdést.De egy tollat...arra mit mondjon az ember..

2012. okt. 11. 09:24
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Te szerintem hagyd a fenébe ezt a területet, mert nagyon nem értesz hozzá, csak egy idegesítő emberke leszel a boltban, aki majd zavarja a betévedt embereket, hogy segíthetek valamiben és hasonló hülye kérdésekkel. A toll is jelen esetben egy árucikk az most tök mind1, hogy ékszerről vagy ruháról beszélünk, egy árucikk amit el kell tudnod adni. De ebből látszik , hogy nem vágod a kereskedés fogalmát, mert egy igazi vérprofi arra törekszik , hogy A TOLLAT is eltudja adni megfelelő, míg neked ohhh az csak 1 toll. Inkább saját szakmádba helyezkedjél el, ahhoz biztos többet értesz.
2012. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
*megfelelő áron
2012. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
marha hasznos a válaszod...hagy döntsem már el hogy hol,milyen szakmában dolgozok oké?Vagy majd te felneveled és eltartod a gyerekem?Ha ez a munka van,akkor ezt fogom csinálni!Ha ennyire hülye lennék hozzá,nem hivtak volna vissza...
2012. okt. 11. 18:21
 8/14 anonim válasza:
71%
Ez a toll az egyik legjobb a piacon.Látom, Önnek fontos a minőség és ez egy kiváló darab.Gyönyörű a formája, kényelmes a fogása, a tintát ritkán kell cserélni, egyenletesen fog. Nem kell túlzottan rányomni az indigós papírnál sem. Ha ezt a tollat használja nem kell más tollat magánál hordania, ebben megbízhat. És nézze, épp most kaptunk egy gyönyörű tokot, ami színben és formában is passzol hozzá és most bevezető áron van!
2012. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!Sokat segitett!!
2012. okt. 11. 20:58
 10/14 anonim válasza:
100%
Kérd el tőle a tollat és ne kezdd dícsérni hogy a világ legjobbja meg hogy milyen fontos(erre maga is rájön),csak kérd meg hogy írja le a nevét egy papírra...toll híján meg veszi majd,keresetet teremtesz az eladandó dologra.
2014. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!