Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az "Első munkahely garanciára"...

Az "Első munkahely garanciára" már sikerült valakinek jelentkeznie?

Figyelt kérdés

Elvileg már március 1-től elindult a program, de nálunk a Munkanélküli hivatalba még nem tudnak róla semmit, nincs formanyomtatványuk és nem is tudják megmondani, hogy mikor lehet rá jelentkezni?

Sikerült már valakinek rá jelentkezni?



2013. márc. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez milyen program?

Jelenleg álláskeresés miatt be vagyok regisztrálva a munkaügyi hivatalba, alig 2 hete voltam, de nem hallottam semmit erről.

2013. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg március elsejével indult a program, és ha pályakezdő vagy, akkor a munkabéred 100%-át ők fizetik a munkáltatód helyett (már ha találsz állást) + 3 hónapig kötelező továbbfoglalkoztatás van, azaz 9 hónapig lehet munkahelyed.
2013. márc. 5. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ehhez először kellene egy munkahely. Mert ez csak akkor jár ha már találtál munkát. Ha azt mondja Nevenincs Kft, hogy téged XY felveszlek. Ekkor jelentkezhetsz, hogy téged vegyenek be ebbe, mert te X év alatt vagy és regsiztrálva vagy és stb.


De ha nincs munka akkor az egész csak szemfényvesztés.

"Nyolc hónapja nem dolgoztak ilyen kevesen" - nincs egy hete hogy megjelent. Persze most indul újból a közmunka program, most majd lehet azzal kozmetikázni az adatokat.

2013. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben lenne munkahely, de sajnos csak ezen pályázat segítségével...
2013. márc. 7. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj be a munkaügyibe, mondd meg hogy mi a szitu, lenne állás, de csak akkor ha jár ez neked. Gondolom regisztrált vagy tudod mi a járás munkaügyiben.
2013. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak, mint a kérdésben is írtam, nem tudnak még róla semmit. Nincsen meg nekik még a jelentkezéshez szükséges formanyomtatvány...stb. Ezért kérdeztem, hogy valakinek idén már sikerült-e elintézni...
2013. márc. 7. 13:09
 7/7 nilla88 válasza:

[link]


A munkáltató igényelheti és ő kap róla részletesebb tájékoztatást is.

2013. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!