Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos értékesítő munkát...

Telefonos értékesítő munkát vállalnátok?

Figyelt kérdés
Top-Shopos meló, nem kérnek végzettséget, sem munkatapasztalatot, de jutalékos rendszerű

2013. márc. 5. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Én nem.
2013. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire vagy rátermett. Én annak mondanám magam, a régi főnököm is számít rám, hogy visszatérek az előző munkahelyemre, de jutalékos rendszerűt csak akkor vállalnék el, ha van valamennyi alaptőkém. Igaz, hogy van, de most nekem mindenképp fix fizetésű állás kell, és nem akarok kockáztatni, mert annyira profi én sem vagyok, hogy a sz@rt is eladjam.


Azért kipróbálhatod magad, ha nagyon nem megy, akkor csak időt veszítettél, ami nem lehet sok, hiszen akár egy nap alatt kiderülhet az, hogy mennyire vagy alkalmas.

2013. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!