Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El vállalnátok egy olyan...

El vállalnátok egy olyan munkát ahol a szállást állják de cserébe egy idegennel kellene laknod egy szobában 4 hónapon keresztül visont 1300 eurot keresnél?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha kulturált a lakótárs.
2012. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen még...annyit tudok hogy magyar.
2012. nov. 25. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha formás manöken nővel zárnának össze, még el is venném feleségül, ha férfi lenne összehaverkodnánk azt ennyi

20/F

2012. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy férfi,nem hiszem hogy nővel raknának össze.Bár annak örülnék jobban azért:D Mármint a nőnek:D
2012. nov. 25. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze..
2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen munka, ki lenne a lakótársam, melyik országban, milyen a hangulata a helynek. Amikor egyetemista voltam, egy csomó évfolyamtársam volt kint Spanyolországban (spanyol szakon voltam) önkéntes programmal, amiért még pénzt sem kaptak, csak ellátást, más diákokkal laktak együtt a világ minden tájáról, és mindenkinek hatalmas élmény volt. Szóval lehet az ilyesmi jó buli és rabszolgamunka is. Mondjuk ők nem szakadtak meg, úszómedencéket kellett festegetniük napi pár órában.
2012. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem. Én inkább megbeszélném, hogy nem kell a szállás, inkább dobjanak még rá egy kis pénzt és kivennék egy külön szobát. Vagy keresnék más munkát.

Nekem anno a szezon közepén találták ki, hogy beraknak mellém valakit. Én mondtam, hogy akkor felmondok (épp kaptam egy másik állásajánlatot), erre egyből megoldották, hogy egyedül maradjak. Mondjuk olyan beosztásban voltam, amire nehezen találtak volna embert a főszezonban.

2012. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Nagyon el kéne hogy legyek keseredve, vagy kétségbe esve, hogy ilyenbe belemenjek.

2012. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!