Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik Angliában...

Hogyan zajlik Angliában agencybe a regisztráció?

Figyelt kérdés
kell vinnem önéletrajzot vagy nekem kell elmondanom az eletpályám? A papirt amit ki kell tolteni elvihetem haza is kitolteni vagy ott helyben kell?
2013. márc. 6. 08:52
 1/5 anonim válasza:
szia! én regiszutráltam kettőbe is. bementem vagy egyedül valakivel akinek jobb volt az angolja az enyémnél és mondtuk hogy szeretnék munkát kapni. ok! ideadtak egy csomó papírt amit ki kell tölteni. ez közvetítője válogatja hogy mire kíváncsi. nekem az egyiknél matekozni is kellett. vicces volt. szerintem egyszerű. engem nem kérdeztek ki. csak annyit hogy van-e jogsim. azthiszem az nagyon jó pont. amit mindenképpen vigyél az a útlevél, Ni szám, bankos papír (sort code, account number), ha van consilos papír. tőlem mást nem kértek. de mondom agencyje válogatja.
2013. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy egyedül VAGY valakivel (bocsi)
2013. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Magadtól mész ki vagy valami ügynökséggel?

2013. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
magunktól, ill kedvesem öccse itt él már több éve és tudott neki melót. én több mint fél év után találtam magamnak munkát.
2013. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,koszi hogy leirtad,tul az elson,hat volt vagy 20 oldal amit ki kellett tolteni,masnap interjura be kellett menni szoval nem volt egyszeru foleg hogy egyedul mentem le jelentkezni,9 honapja jottem ki angol nelkul,tesomek mar kinn voltak.
2013. márc. 16. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!