Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évek óta nincs munkám, és már...

Évek óta nincs munkám, és már nem vagyok a munkaügyi központban regisztrálva. Ha szeretném, regisztrálnának megint?

Figyelt kérdés

Tehát lejárt amikor megszűnt a munkahelyem, rögtön regisztráltattam magam, és jártam sokáig, másfél évig. Pénzt ugye csak az elején kaptam. De sok pénz elment az utazgatásra, mert egy ideig messzebb laktam, ezért nem jelentem meg a központban, és egy idő után küldték a határozatot, hogy törölnek. Tudomásul vettem.


Most még mindig nincs munkám, (protekció nélkül nem megy), viszont visszaköltöztem, és újra tudnék a munkaügyi központba járni.

Ezek után, hogy akkor nem jártam, most fogadnának, regisztrálnának?


Persze pénzt nem kapnék, hisz az már akkor lejárt, viszont nem tudok már mást, mint hogy átképezzem magam. És hátha lenne valami tanfolyam, amire a munkaügyi központon keresztül kedvezményesen járhatnék.


Valakinek van ilyen tapasztalata, hogy regisztrálták úgy is, hogy az előző regisztrációja után se dolgozott???


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. aug. 24. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy regisztrálnak, ha kéred.

Én mondjuk abban nem reménykednék, hogy bármit is tudnának ajánlani, de ártani nem árt azzal a 3 hónapban egyszeri bejárással.

2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan regisztrálnak, de pénzt munkát, továbbképzést nem nagyon adnak.

Egyébként mível foglalkoztál eddig?

2012. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, regisztrálj, tanfolyami pénzek idén már elfolytak, arra ne is számíts, jövőre se nagyon lesznek, de talán jogosult leszel start kártyára.
2012. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!