Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság emailben önéletrajzot küldeni szállodáknak, ha éppen nem is hirdetnek jelenleg állást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg vendéglátásban dolgozom, de mivel 2 nyelvet beszélek, turizmus vendéglátásra járok távoktatáson, valamint megvan vagyonőri igazolványom, ezért szeretnék egy színvonalasabb szállodában elhelyezkedni portásként, ameddig elvégzem a fősulit. A probléma az, hogy ilyen állást csak ritkán hirdetnek, ezért arra gondoltam, hogy elküldöm jó pár szállodának az önéletrajzomat, hogyha a jövőben lenne állás lehetőség, akkor már kéznél legyen. Ez szerintetek bunkóságnak, tolakodásnak számít? A másik, hogy a legtöbb szállodának nincs a weblapján feltüntetve direkt erre a célra email cím, akkor írjak a sima "mindenes címükre"? Esetleg úgy írjam, hogy : " Kérem juttassák önéletrajzomat a humánerőforrások osztályra" ?

Várom a tippeket és tanácsokat!

Előre is köszönök minden korrekt, normális választ!


2013. márc. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt nagyon jól teszed! Hívtak be így engem is állásinterjúra :) Eltették az önéletrajzom és mikor üresedés volt engem hívtak fel :)
2013. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom. Nálam abszolút nincsenek állások hirdetve így erre kényszerülök. Nem jelezgetnek vissza sajnos de bízom benne hogy elteszik. Ahol személyesen voltam ott azt mondták szoktak ilyet. Sehol se ufóként néztek rám. A központi címre én is küldtem már, de van ahol kiszűrik a levelem. Most botlottam egy ilyenbe szóval erre számíts. De be is vihetsz egy önéletrajzot bár nem tudom hogy szokták a szakmádban. Sok sikert. Én lehet rosszul csinálom, de én nem írom bele hogy továbbítsa a hr-nek. Abban se vagyok biztos hogy van olyanjuk.
2013. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldözgesd, nem veszítesz vele semmit, max nem jeleznek vissza.
2013. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!