Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás interjura nemleseg...

Állás interjura nemleseg válasz esetén, cigi visszahivni a céget ha mindkettőnknek szimpatikusak voltunk és meggondoltam magam?

Figyelt kérdés
Állásinterjúra jelentkeztem egy biztósitohoz ami mindkettőnk részére pozitiv volt. visszahivtak egy második interjúra és mivel kicsit határozatlan vagyok nemet mondtam, amit már megbántam.Ciki vissza hivni őket egy második esélyre , hogy esetleg megprobálnám az állást?
2013. márc. 7. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér! Olyan nincs, hogy ciki! Mi történhet? Max. azt mondja, hogy sajnálja, de már más betöltötte a helyed. Puff neki, akkor megköszönöd, viszont hallás.


cigi... :D

2013. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
És ilyeneket vesznek föl biztosítási szakembernek, meg pénzügyi tanácsadónak. Bocs, tanácsadónőnek.
2013. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megkerdezik majd, h miert mondtal nemet es most miert igent. Erre keszitsd fel magad.
2013. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!