Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány állásra jelentkeztél...

Hány állásra jelentkeztél mostanáig és ebből hányan hívtak interjúra?

Figyelt kérdés

Én 15-re jelentkeztem, van ahova többször beadtam az önéletrajzomat:)

Még senki nem hívott fel:( De majd csak sikerül:)

23/L


2009. szept. 13. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 5-ből 1-szer hívtak be. Volt olyan hely ahol előtte feladatot kellett megoldani, e-mailben visszaküldeni.

Ez tetszett mivel jól sikerült, meg is dícsértek, olyan jól esett bár nem vettek fel nem neheztelek rájuk. Inkább azokra akik helyben lettek volna mégsem hívtak be elbeszélgetésre.

Sok sikert Neked!

2009. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

26 jelentkezés, 13 interjú, 1 ajánlat, de az se a meghirdetett pozícióra, hanem egy alacsonyabb beosztásúra. Valamit nyilván nagyon-nagyon rosszul csinálok. Plusz még az egyik helyet én mondtam vissza menet közben, mert változtak a körülmények, és úgy döntöttem, hogy mégis maradok a mostani helyemen.


És hozzátenném, hogy az önéletrajzomban csak valós adatok vannak, és nem hallgattam el benne semmilyen lényeges információt.


Sok sikert neked!

2009. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kivánságot, kedvesek vagytok:)

Remélem Ti is megtaláljátok, amit szeretnétek:)

Köszönöm a válaszokat is:)

2009. szept. 13. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
CVből 20-25öt szétosztogattam, 2 helyre hívtak vissza, 1re elmentem, de nem vettek fel. Nem baj, van időm sulira, és így is melózok mellette.
2009. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Legalább melózol és suliba jársz:)

Én már nem járok iskolába, úgyhogy jó lenne már egy munkahely:)

Köszönöm a választ!

2009. szept. 13. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Május közepétől augusztus közepéig voltam most munkanélküli, napi 5-10 helyre küldtem önéletrajzot átlagosan, a végén már csak cégekhez küldtem úgy, hogy meg se hirdettek állást, csak írtam, hogy ha tudnak valamit, bármit, keressenek meg, mert dolgozni szeretnék és gondban vagyok. Ezalatt a néhány hónap alatt 3 helyre hívtak, de 1-et visszamondtak 2 nappal interjú előtt, hogy már találtak embert, mégse kell bemennem. Végül a végső módszeremmel lett sikerem, egy helyre, ahova csakúgy hirdetés nélkül küldtem be, pár napon behívtak interjúra, most ott dolgozom egyelőre 3 hónapos szerződéssel 4 órában, remélem, átvesznek határozatlanra teljes munkaidőre, mert szeretek ott lenni, minden szempontból ez az eddigi legjobb munkahelyem, és mindent igyekszem jól megcsinálni (nem is volt még panaszuk).

De míg kerestem, nagyon nehéz volt, és már nagyon kétségbe voltam esve és szétszórt voltam a végén.

2009. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó, hogy sikerült Neked!:)Hátha tényleg felvesznek határozatlanra:)

Sok sikert!

Köszönöm a választ!

2009. szept. 13. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
május óta 88 állás, 8 interjú, 0 állás.
2009. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
akarom mondani 88 álláspályázat, 8 interjú, 0 állás. Az előzőt eltoltam. :)
2009. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva:S Csak összejön majd:S Sok sikert.

Köszönöm a választ!

2009. szept. 14. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!