Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendezvényszervezés! Milyen...

Rendezvényszervezés! Milyen jövő elé nézhet egy andragógiát végzett ember Los Angeles-ben, hogyha rendezvényszervezőként akar elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Oké, szóval én még csak jövőre fogok érettségizni, de, érdekel, hogy milyen kilátásaim lennének ebben az esetben. Nagyon érdekel a rendezvényszervezés, és mivel én az USA-ban (leginkább Los Angeles-ben) tervezem leélni az életemet, érdekelne, hogy el tudnék-e egy helyezkedni, mennyire keresnék jól, stb. Szerintetek? Esetleg valaki, aki rendezvényszervező?

u.i.: azért írtam az andragógiát, mert azt olvastam a legtöbb helyen, hogy ott lehet ilyet tanulni... a felvi tájoló könyvben is írja, hogy rendezvényszervező irodák szívesen alkalmaznak ilyen szakot végzett embereket. Esetleg ha valakinek van valami jobb ötlete, hogy hol lehetne ezt a mesterséget kitanulni, akkor azt a választ is szívesen várom! ;) Köszi!



2013. márc. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A rendezvényszervezést nem nagyon lehet tanulni, de Amerikába kijutnod ezzel lehetetlen. Gondolj bele, meg kell szervezned egy esküvőt, kell egy limó és egy zenekar. Hogy fogsz neki ha 0 ismerősöd van a szakmában? Google?!
2013. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso jol irta, felejtos a dolog.


Itt amugy is minden az ismeretsegen mulik, meg az uzleti eletben is (jogaszok, penzugyi emberek stb), kepzelheted, hogy ez a szorakoztatoiparban sincs maskepp. SOT!


Ismerek egy utazasi irodas noci, aki neha segit nekunk. A fonokom foiskolas csaja volt, ezert ismerjuk, de amugy soha nem tudnek vele kapcsolatba kerulni, mert o az egyik studio utazas szervezoje. Mindig meseli, hogy milyen szineszeknek milyen utazasait intezi es mindig viccelodunk, ha a egyszer kedvenc szineszemnek szervez valamit, akkor majd szol es veszek en is jegyet ugyanarra a gepre... :)

Csak producerek, szineszek es egyeb filmes emberkekkel foglakozik (meg neha velunk), es ez olyan kihalos szakma, vagyis ha o mar nem lesz, akkor mar idoben lesz helyettese akiket valoszinu szemelyesen fog bemutatni az ugyfeleinek, vagyis ez nem olyan, hogy a Warner Bros meghirdeti, hogy utazasi / rendezvenyszervezot keresunk, lehet jelentkezni.


Raadasul ilyen munkaval nem tudsz papirokat szerezni, es papirok nelkul meg nem tudsz kijonni dolgozni.

2013. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álmodozzál csak:)

Ha kimész Los Angelesbe, örülj ha valamelyik étteremben kapsz munkát, vagy sikerül takarítónak bekerülnöd valahova, esetleg építőipar! :)

2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!