Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségim van, nincs...

Egy érettségim van, nincs képesítésem. Van esélyem Németországban dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha igen tudtok valami jó munkaközvetítőt, vagy ennek a módját? 1,5 napja nem ettem, most lett elegem ebből az országból...

2013. márc. 20. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz németül, biztos találsz valami aljamunkát. Ha nem, akkor már nehezebb lesz.
2013. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát...először is, ha beszéled a nyelvet nagy gond nem lehet, ezt az oldalt javaslom, megbízható, nem közvetítő ugyan, de ellenőrzött munkaadók vannak rajta:

[link]

2013. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van esélyed. Gugliba írd be toilette putzen, aztán csak úgy dúskálni fogsz a jobbnál jobb ajánlatokban.
2013. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért hiszi mindenki, hogy egy érettségivel, pénz nélkül, külföldön egyből talál munkát..
2013. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
szakma nélkül nincs esély. tudom, voltam kint.
2013. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
De van esély, sokan vannak kinnt kisegítők, segédmunkások, betanított munkások stb... És ami neked aljamunka az ott egyszerűen munka, nem vagy lenézve miatta mint itthon. Mellesleg legkevesebb 800 Eurót ér.
2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A "neked aljamunka" mondat az elsőnek szólt.
2013. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, segítő válaszokat!
2013. márc. 21. 14:33
 9/9 anonim válasza:

Na most mondok egy nem "hasamra vágtam" dolgot:

Ez csakis attól függ, hogy ki-mi által mész ki dolgozni. A közvetítők rizikósak, és sok pénzt lehúznak tőled. A legjobb, ha már van kinn ismerősöd vagy keresel(pl Fb-on) olyan oldalt, ahol segíthetnek neked állást találni.

A másik, hogy nem feltétlenül kell, hogy te atomfizikus legyél, ha dolgozni akarsz. Férjem szakmunkás végzettségű, és homlokegyenest ellenkező, más irányban dolgozik, mint ami a végzettsége.

VISZONT kinn sincs kolbászból a kerítés, a jó fizetésért nagyon meg kell dolgozni. Az tévhit, hogy ó, majd milyen sokat fogok keresni, ha kimegyek. Nem, ezt el kell felejteni, ha kimész (pláne szakma nélkül)! Ott sem olcsó az albérlet, a megélhetés, ergo mérlegelni kell a mit kapok, és mire kell, mennyi marad, stb dolgokat. DE ez sok mindentől függ még, ha gondolod írj privit!

2013. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!