Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkanélküli, hogyan tesz...

Aki munkanélküli, hogyan tesz az ellen hogy ne veszítse el a reményét és az életkedvét?

Figyelt kérdés
Fél éve itthon vagyok, mindent megteszek, hogy állást találjak. De már kezdem elveszíteni a reményt. A kedvem is napról napra rosszabb... kimozdulni se szeretek már.

2013. márc. 21. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is friss diplomás pályakezdő vagyok. Nem így kell a dolgokhoz állni kérdező! Én ez idő alatt rájöttem, hogy milyen jó függetlennek lenni. Nem kell mások rigolyáinak megfelelni. Nem akarom más szekerét tolni, hogy ő kényelmes életet élhessen én meg örüljek, hogy van egy rosszul fizető állásom. stb Ezért elhatároztam, hogy én itthon is dolgozhatok, ha tőzsdézek. Most ezt tanulom és gyakorlom demó számlán. Könyveket olvasok és kijegyzetelem amit fontosnak találok. Én is félek egy kicsit a jövőtől, de tudom hogy amit a fejembe veszek azt véghez is viszem. Hol tudsz negyed óra alatt 4 ezret keresni? Sehol, de itt igen. Persze veszélyes dolog ha ész nélkül csinálja valaki és túl sokat kockáztat, önfegyelem nélkül nem lehet. Ajánlom, hogy nézd meg ezt a filmet, ami szerintem segíteni fog helyrebillenteni a lelkiállapotodat. Én tegnap néztem meg és máris megújult erővel tekintek a jövőmre. :)


[link]

2013. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!