Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen komolyan az meghirdet...

Teljesen komolyan az meghirdetett munkák 70%-hoz felsőfokú végzettség kell?

Figyelt kérdés

Akkor akinek "csak" középfokúja van, az már ne is dolgozzon?

Ja de, van lehetősége jutalékos rendszerben lábaskészletet vagy orvosi eszközöket értékesíteni. Csodás. Ide jutottunk.



2013. márc. 27. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Akinek középfokú van,az értsen már valamihez...középfokú a hentes,a kozmetikus,a fodrász,a villanyszerelő...


Ha a középfokú alatt érettségit értesz,akkor ne csodálkozz.Olyan ember egy munkahelyre se kell,aki nem ért semmihez!

2013. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Nem azt mondtam, hogy "csak" az érettségire akarok utalni a kérdéssel. Több éves munkatapasztalattal vagyok itthon hónapok óta és már elegem van abból hogy a recepciósnak is diploma kell!!!! Ennyi.

2013. márc. 27. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdező! Ha van egy diplomás, aki elvállal egy recepciós állást nettó 90-ért, akkor miért alkalmaznának egy középfokú végzettségűt? A munkaerőpiac ma sajnos ilyen. Próbálkozni kell, előbb utóbb lesz valami.
2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem értem az egészet. Minek a diploma, ha egy olyan ember munkáját végzi amihez nem lenne szüksége a felsőfokú végzettségére?

Bosszant nagyon.

2013. márc. 27. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Menjél gyárba jobb mintha otthon ülnél.
2013. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem tanultál?

Csinálj egy vállalkozást, s akkor senki nem kérdezi mi a végzettséged!

2013. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért mert nincs diplomám, azt feltételezed hogy akkor nem is tanultam?

A gondok itt kezdődnek...

2013. márc. 27. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Szabad megkérdeznem, hogy milyen szakmád van kérdező?
2013. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Diplomával sem egyszerűbb :)


Bár engem hívnak interjúkra, volt ahova fel is vettek, de általában elvárják, hogy az életedet is áldozd fel a munkádért cserébe...


Máshol meg azt várják el, hogy 5-6 területet vigyél profi szinten, ezért cserébe felajánlanak egy megbízási szerződést, projekt jellegű díjazással, bejelentés nélkül...

2013. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a lojalitás szó új értelmet nyert napjainkban, csak akkor vagy lojális a céghez, ha félpénzért is hajlandó vagy dolgozni. Szerintem vicc az egész :DDD
2013. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!