Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahelyen mikor pályázta...

Egy munkahelyen mikor pályáztatnál meg egy állást belsőleg és külsőleg?

Figyelt kérdés

Mikor vennél fel inkább belső munkatársat vagy egy teljesen idegent? (nyilvan nem arra vagyok kivancsi, hogy "amikor nincs más lehetőség" )

Koszi



2013. márc. 28. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez szerintem pozíció függő.Belső munkatársakat ugye már ismered, mennyire dolgozik precízen, mennyire hajt, egy jobb munkakör remek jutalom lehet a kemény munkáért, viszont mérlegelni kell azt, hogy lehet Magdika a világon a legjobb takarító, de marketing managernek nem biztos fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket.Külsőnél pedig vérfrissítés jön a csapatba, amit a csapat első körben nem nagyon szokott szeretni, ott próbálnak keresztbe tenni neki ahol lehet, + bejön a képbe a féltékenység is.Viszont könnyebben fogadnak el mondjuk csoportvezetőnek egy új embert mint azok közül akik velük egy szinten voltak.A rizikók hasonlóan, nagyok. Mind a kettőnek vannak előnyei meg hátrányai, szerintem ezt nagyrészt a szituáció ismeretének fényében kell meghozni.
2013. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)

vicces ez a Magdika pelda, nyilvan nem is eletszeru.


Az erdekel, ha belulrol es kivulrol is ugyan arra a helyre megvan a lehetosege es hattertudasa egy belsosnek es egy kulsosnek is, mi alapjan donthetnek a masik iranyaba.


Nagyjabol az utolso reszedben irtal is errol, koszi.

2013. márc. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!