Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi idő után jeleztek...

Kinek mennyi idő után jeleztek vissza a LIDL-től?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem pár napja a Lidl-be 4 órás munkavégzésre. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek kb mennyi idő után jeleztek vissza? E-mailt már írtak, hogy majd jeleznek, csak az érdekelne, hogy meddig reménykedhetem :) Köszi a válaszokat előre is :)

2013. márc. 28. 20:23
1 2
 1/12 nyikiric válasza:
én is jelentkeztem de még nem szóltak...
2013. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
nyikiric 100%-ban hasznos válaszokat ad. Ilyennel sem találkoztam még itt! :)
2013. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nekem volt olyan hogy szeptemberben küldtem el, és decemberben írták vissza, hogy nem engem választottak.....
2013. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, hát köszi szépen :) csak azért, mert itt olvasgattam, aztán van akinek 2 héten belül szóltak, volt akinek fél év volt... aztán csak 1-2 választ találtam erre a kérdésre, gondoltam megkérdezem, hátha pontosabb adatot tudok meg :)
2013. márc. 29. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Valamikor februárban jelentkeztem ott egy (pénzügyes) állásra, és múlt héten kaptam egy emailt amiben kb. annyi konkrétum volt hogy eltették az életrajzom és az elérhetőségeim. Szóval egy hónap simán lehet, de ezek szerint rendesek, válaszolnak akinek csak tudnak.
2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
egyébként nem értem miért válogatnak? a megnézzük a weboldalt, szinte állandóan keresnek, állandó városokba eladókat...aki kitartó de nem diplomás, azt el se sz*rják?? hetente cserélődnek az eladók...akinek meg tényleg kéne a munka( a körülményektől függetlenül) azt meg be se hívják :(
2013. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na, én másodikán adtam be a jelentkezésem, és tegnap felhívtak, hogy ma menjek. tehát nekem durván 2 hét volt, vagy még annyi sem. :) még biztosat nem tudok, csak interjún voltam. elvileg 1 héten belül visszaszólnak,h mizujs.
2013. ápr. 12. 09:55
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi volt az interjún?Felvettek?Nekem holnap kell mennem.Hajdúböszörménybe.Te melyik városban voltál?
2013. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Na gratula. Megkérdezhetem hogy mi a végzettséged??
2013. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
eddig meg csak gimnazium, most folyamatban az egyetem. semmi koze egyiknek sem a kereskedelemhez.
2013. ápr. 16. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!