Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme többször is...

Van értelme többször is beadni életrajzot oda, ahová a múltkori alkalommal se vettek fel, illetve vissza se jeleztek?

Figyelt kérdés
Időnként vannak újabb meghirdetett munkalehetőségek ugyan ott,és nem mindig ugyan arra a munkakörre.Pl.havonta értem, az újabb alkalmakat.

2012. dec. 18. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább látják, hogy akarsz. Ha nem is vesznek fel legalább a lelkiismereted rendben lesz, h te mindent megtettél.
2012. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nem hülyeség így erőszakoskodni? Már nem merek többet küldeni. Ismerősöm is bevitte személyesen a helyre, mert ott dolgozik (ismerősöket hamarabb felvesznek anno az én munkahelyemen is ez volt, én is vittem oda embert), de semmi válasz nem jött, pedig még mondta is, hogy lesz felvétel, aztán már küldtem egy következő alkalommal is e-mailben életrajzot, ott se jött még csak válasz sem:(
2012. dec. 18. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
hát ha lesz felvétel hívnak. de ne állj meg itt. ha van melód ne aggódj. Ha pedig nincs akkor keresgélj máshol is. Én most egy nyílászáró összeszerelőcégnél voltam és leépítés miatt elküldtek minket. 5 helyről hívtak fel állásügyben előtte, de valahol döntenem kellett. Ez szerencsén is múlt, de úgy gondolom van munka, csak sokan válogatnak. Nem szabad!
2012. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
főleg ilyen időkben nem szabad válogatni. AZ ember örülhet, ha van munkája
2012. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is beküldeném századszor is.

De légyszi vedd a fáradságot, és a keltezésen kívül egy kicsit még máshol is javítsd bele, módosíts rajta valamicskét, ne szó szerint ugyanazt küld el, ne ordítson, hogy ugyanazt a pályázati szöveget olvassák már századszor.

Legyen nekik új: külalakban is, formátumban, mondatszerkesztés stb. terén.

2012. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
3.-4. birkamentalitásúnak: még szép, hogy akiben van egészséges önérzet, és volt annyi esze, hogy ne csináljon gyereket, az válogat, mert ugyan kinek hiányzik egy olyan munkahely, ahová reggelente gyomorideggel mennék be, ahol nap mint nap megalázó helyzetekben lenne részem? Az ilyennél még a munkanélküliség is jobb.
2012. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

És mielőtt elszabadulna a pokol...nem tudok miből válogatni, mert nem jutok el addig, hogy "esetleg felvesznek"...Minden épp eszű lehetőségre küldök önéletrajzot, talán egyszer ha az volt a válasz, hogy köszönjük, nem. Voltam pár interjún is a nyáron, ott is semmi. Szerintem bele se néznek az életrajzba, csak a "Start kártya" szót keresik benne. Legalább is az idén ők voltak nagy előnyben :(

2012. dec. 18. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
6 sajnálom, h így gondolod! Igen vannak férgek mindenhol, de kikell állni magadért. Az a "féreg" is ugyanolyan munkás, az adott helyen mint bárki. Ez nem birkamentalitás, csak nem szabad hagyni magad.
2012. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha az fáj, h pl rád szól a művezető, h sepregess össze a gép körül és te emiatt megsértődsz, nos dolgozni kell!
2012. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!