Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamuztátok munkakereséskor,...

Kamuztátok munkakereséskor, hogy van például érettségitek?

Figyelt kérdés
Volt,ahol nem kérték a papírt,bizonyítványt,elhitték csak úgy,hogy mondtad?
2013. márc. 29. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb cégeknél (multiknál) kérhetik a bizonyítványaid számát. A közszférában (állami intézmények) az iskolai végzettséget igazoló papírok másolatait kérik. Kisebb cégeknél (versenyszférában) bemondás alapján működhet a dolog, de előfordulhat, hogy lebuksz. A pénzügyes körültekintésétől függ.
2013. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb felvételkor kérni szokták, van ahol pályázathoz kell csatolni a másolatot.
2013. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről nem kell hazudni, mert van + van még mellé más is. Én ahova eddig jelentkeztem oda mindig kérték a legmagasabb végzettséget bizonyító bizonyítványt, és ők fénymásolták le. Szvsz nem tudom hazudni hogy van diplomám ha nem tudom felmutatni.
2013. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diplomám van, de amikor elhelyezkedtem, akkor bekérték az összes nyelvvizsgám, diplomámat, érettségimet (pedig nehezen lett volna diplomám érettségi nélkül), lefénymásolták őket és visszaadták.
2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esti suliba járok most,úgyhogy még idő,mire lesz érettségim,ilyen eladói,stb melókra gondoltam,hogy ott is nagyon ellenőrzik,hogy tényleg van-e,vagy elhiszik szóban!Volt hely,ahol nem kellett eladóiról papír,csak érettségim legyen,azt betanítanak!Osztálytársam bekamuzta már pár helyen(idősekotthona,gyári meló)bevették neki,nem kértek papírt!
2013. márc. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!