Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő, míg Ausztriában...

Mennyi idő, míg Ausztriában idény munkával összegyütjök kb.2millió ft-ot, mivel lehet a legjobban keresni (23/L)?

Figyelt kérdés
már van német középfokú nyelvvizsgám, mennyi ideig kellene kint dolgoznom,hogy kb 2 milliót megkeressek?

2013. ápr. 1. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy mit es hogyan dolgozol.
2013. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
heti 6napot, és ameddig kell..
2013. ápr. 1. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. egy fél évet. Ha csak a 2 milla a kell, akkor hotelmunka, gyakorlatilag mindegy mi. Egy téli szezon alatt össze lehet szedni ennyit, ami kb. 5 hónap, de egy-két dologra ott is kell költeni, mosópor pl., úgyhogy lehet 2szer kell fordulni. Mire kell a pénz? Gondolom ha ilyen konkrét vagy,akkor konkrét elképzeléseid is vannak.
2013. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Diplomát szeretnék,de sajnos csak költségesre tudok jelentkezni, nincs elég pontom. Ezért szeretnék kimenni külföldre, persze az is jó,ha legalább 1 milliót meg tudnák keresni...
2013. ápr. 1. 14:33
 5/9 A kérdező kommentje:
egyébként vmi olyan munkát szeretnék,ahol a szállást is állják, viszont azzal is tisztába vagyok ,hogy sok külföldi, főleg magyar szokott kimenni, tehát nehéz lesz munkát találnom.... Esetleg nem tudna vki segíteni, munka találás szempontjából?
2013. ápr. 1. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobban prostiként lehet keresni. 2 milla kb 2 hét.
2013. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Télre simán van esélyed, nyárra jóval nehezebb, ha hotelmunkáról beszélünk. Egy jól megírt önéletrajz, képpel, és menni fog. Arra vigyázz, június-július környékén már kezdd el beadni az önéletrajzokat. Valszeg lesz egy bemutatkozóbeszélgetés, ki kell utaznod, viszont ha kihívnak, valószínű fel is vesznek.


[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm hajón van mint szobalány, és 1500eurót kap/hó + jatt.
2013. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, aktuális-e még...

Én egy idős bácsit ápoltam, főztem stb. Ausztriában. Ott is laktam, be voltam jelentve. 2 hetet ott, kettőt itthon voltam 1 éven keresztül. 700 eurót kerestem 2 hét alatt, és mondanom se kell, hogy nem szakadtam bele a munkába, megtanultam gépelni, és angolul is. A német meg ugye...

2013. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!