Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnénk...

Horvátországba szeretnénk menni idény nyaralni. Mit ajánlatok? Vir szigeten már voltam az szép. Valamit keresnék nem túl messze. Pl Rijeka?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 07:10
 1/5 anonim válasza:
Nem rossz ötlet :) Sok a magyar vonatkozású emlék, de nyilván a horvát és olasz kultúra számos eleme is megtalálható. Röviden: látni kell! :)
2013. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nyugodt nyaralásra vágysz ne Rijekába menjél, viszont ott nem messze KRK sziget, azt csak ajánlani tudom!
2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Krk szigetét ajánlom. Délebbre hatalmas a tömeg, északabbra nem az igazi strandolós hely.
2013. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rovinj nagyon szép (korábban olasz volt, az építészetén ez meg is látszik), ráadásul az óvárosban vannak strandok, így még úszás közben is gyönyörű a látvány.
2013. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Krk sziget (Krk város, vagy délen Baska), Rovinj, Losinj szigete (egyik legszebb, Krk szigetről lehet komppal Cresre menni, majd tovább). Murter sziget (van híd, kocsival átlehet menni). Mindenütt remek homokos és sziklás strandok.
2013. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!