Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konyhai kisegítő Ausztriában....

Konyhai kisegítő Ausztriában. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

most megyek nyára dolgozni 1 kis átlagos panzióba

bármilyen tapasztalat érdekel

mit, hogyan kell?

2013. ápr. 3. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"mit, hogyan kell?"

Mindent elmondanak! ha kis helyre mész, akkor nem lesz gondod. a nagy helyekkel van általában a gond, én azokat nem szeretem, inkább panziókba szoktam menni, családiasabb a légkör.

2013. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

beszélem a németet meg volt konyhai tapasztalatom DE CSAK itthon

40 ágyas 80 fős éttermes panzióba megyek

2013. ápr. 3. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha van tapasztalat, az jó, nagyban nem térnek el a dolgok, de mindent megmutatnak, úgyis. én 2 szezont csináltam eddig, egy nyárit és egy télit, a nyári jó volt egy kis panzióban, a téli nagyon rossz volt, mert az 4 csillagos szálloda volt és rohadt rossz volt a légkör is a munkatársak között.
2013. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

csak nem tudom mekkora változás lesz az itteni és az ottani körülmények miatt

mert be kell vallani az itteni konyhák nem éppen a felszereltségükről jók

Ausztriában modern a konyha? Sok gép van?

2013. ápr. 3. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ausztriában modern a konyha? Sok gép van?"

Van ilyen is olyan is. Ez függ a cégtől is ahol dolgozol. Sok gép, az relatív, mert azért kellenek eszközök a konyhába. Konyhai kisegítő leszel vagy mosogató? Mert a kisebb helyeken nincs éles elkülönülés, nálunk például a kicsi helyen kisegítő létemre főztem is, nem is keveset, néha takarítás, stb is volt, viszont a nagy helyen csak egy fix munkám volt: délelőtt a másnapi reggeli előkészítése 230 embernek, délután pedig előételek és saláták készítése.

2013. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

konyhai kisegítő

a feladataim lesznek: a konyha tisztítása, besegíteni a szakácsnak, mosogatás és néha szoba rendrakás és kerti munka

2013. ápr. 3. 13:52
 7/8 A kérdező kommentje:

még az a kérdésem, hogy nehéz megtanulni ezeket a konyhai mosogató gépek kezelését?

olvastam, hogy kint nagyon elterjedt a használata

2013. ápr. 3. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehez, egyszerü. De mielött itt berakod a mosogato gepbe, le kell tisztitanod az etelmaradekot, kezzel. A gep csak nagyon rövid ideig megy, szoval semmi esetre sem hagyhatod el az elö-mosogatäst.

Figyelj arra, hogy bejelentsenek.

A hetveget, tulorät ältaläban nem fizetik meg rendesen, ezert küzdened kell majd a normälis fizetsegert.

Engem beosztottak szilveszterre meg karäcsonyra is, egesz napra, alapberert (semmi felär) ugyhogy ott is hagytam öket. Oszträkokra amugy jellemzö ez a sohersäg, de azert gyere csak ide, hadd legyünk itt minel többen magyarok :)

2013. ápr. 15. 23:25