Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában szeretnék jogot...

Ausztriában szeretnék jogot tanulni. Mik a tapasztalatok? Biztos irtó nehéz, de ki lehet bírni? Mi kell hozzá, hogy kint felvegyenek egy jogi egyetemre? Esetleg van valaki, aki magyar és kint tanul jogot? Milyen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 20:02
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy oda nem kell külön felvételi és hasonlók, hanem a magyar érettségiddel be tudsz jelentkezni. A magyar diákokat szívesen látják, van egy-két egyetem, ahol kezdetnek kapsz egy plusz évet csak nyelvtanulásra. Ott nem bejutni nehéz hanem elvégezni az egyetemet. A jogot konkrétan nem tudom, hogy milyen, de egy ismerősöm ott jár közgázra és imádja...:)
2013. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért érdemes utánanézned, márciusban tették közzé, sok szakon lett felvételi.
2013. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!