Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gerilla módszereket...

Milyen gerilla módszereket alkalmaztatok munkakereséshez és mennyire volt sikeres?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik több száz jelentkezést adtak már le de fél évig legalább nem kaptak munkát. Később hogyan oldódott meg?

Érdemes pl több tapasztalatot hazudni, vagy ilyenek?



2013. ápr. 4. 11:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos PR világban élünk... De Te például mit nézel meg először egy lányon/fiún (nem tudom, milyen nemű vagy)? Nem "rágod át" ezt sem. Persze ez lehet, hülye példa.


Én dolgoztam munkaközvetítő cégnél. Ha van szó szerint sok száz (akár ezer feletti) jelentkezés egy pozícióra, akkor hogyan rágnád már át? Gyorsan végigfutod őket és kiválasztod a legjobbakat, nem? Nem küldött önéletrajzot? Megy a kukába. Nem megfelelő a formátum és nem tudod megnyitni? Miért szüttyögnél vele, amikor van még 300 másik?


Az önéletrajz megjelenésével én úgy vagyok, hogy ha valaki egy olyan állásra jelentkezik, ahol előfeltétel, hogy tudjon felhasználói szinten kezelni számítógépet (ami azért nem egy komoly szint), de nem tud készíteni egy épkézláb önéletrajzot vagy nem tudja rendesen elküldeni, az az illető vagy totál szétszórt vagy nem is ért hozzá. Akkor meg miért hívnád be?


Szóval ilyen nézőpontból is nézd a dolgokat.

2013. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!