Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát lenne érdemes...

Milyen szakmát lenne érdemes kitanulnom, amire most nagy a kereslet, akár itthon v külföldön?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakmát tanulni, lelet fizetős is a pénz is meglenne rá, kinek milyen elképzelése van, h manapság mit ér meg kitanulni, elsajátítani, amiből meglehet élni??

Nem főiskola, v egyetem érdekel, hanem sima szakma, akár érettségire épülő is.



2013. ápr. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nő vagy férfi vagy, mi az ami közel áll hozzád, mi az ami érdekel, melyik megyében laksz, hol akarsz tanulni... ezek mind fontos kérdések! Így nehéz lenne tanácsot adni!


Ami biztos, hogy férfiak esetében a műszaki végzettség előny, pl. épületgépészet, villanyszerelés...

Raktáros, logisztika (nyelvtudással)

Nőknél: pénzügyi szakmák (könyvelés, bérszámfejtés, számviteli ügyintéző)...

De ez csak nagy általánosság volt.

2013. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
férfi vagyok.
2013. ápr. 5. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoftver fejlesztés, itthon is 500 körül kezdődik az alapfizetés, de találkoztam olyannal is, aki havi 1 millió nettót keresett. Kint 3 millió körül.
2013. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"itthon is 500 körül kezdődik az alapfizetés"


Ez nem igaz. :)


Itthon olyan netto havi 70k-tol kezdodik a fizu. Valoban fel lehet menni a millaig, es azon tul is, de ahhoz mar evtizedes komoly tapasztalat es tudas kell...

2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök 8 ki mit mond itt. Ha téged az adott szakma untat és nem köt le, nem találsz benne kihívást, nem tudsz felé elköteleződni akkor 1 milliót is fizethetnek nem lesz jó életed.
2013. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence87 ***** válasza:
Ez egy nagyon jó összefoglaló szerintem: [link]
2013. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a linket, jó volt elolvasni, h tisztábban lássak.
2013. máj. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!