Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kell szigorúan venni...

Mennyire kell szigorúan venni a feltételeket, amiket a hirdetésben írnak egy állásnál?

Figyelt kérdés
Mindig csak olyan állásra érdemes jelentkezni ahol a feltételek kivétel nélkül jellemzőek rád?
2013. ápr. 5. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyan veszed a feltételek, ha nem akkor is alig válaszolnak. Nekem hónapok óta talán 2 helyről ha vissza írtak... Pedig olyan munkákra jelentkeztem ahol a kitételeknek megfeleltem.

Szerintem sokszor nem is ezen múlik!

2013. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes komolyan venni. Egyrészt mert nem árt, ha felvesznek, ha el tudod végezni a munkát. Másrészt mert úgyis lesznek olyan jelentkezők, akik megfelelnek és úgyis őket hívják be, szóval felesleges az időd pocsékolni. Ezzel igazából csak annyit érsz el, hogy elmondhatod, milyen sok helyre nem vettek fel.
2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha folyékony angolt/németet/nyelvet kér egy multi cég, akkor azért ne jelentkezz, ha csak makogsz. Ha 2-3 év gyakorlatot kér adott területen, akkor azért nem baj ha jelentkezel. Ha kell érteni 6-8 dologhoz, és te abból 1-2-höz nem értesz, az még elfogadható lehet. Azt sosem tudhatod persze előre, hogy pontosan mik a hirdetőnek a legfontosabb és mik a kevésbé fontos kritériumai. Pl ha írják a nyelvet, de te nem tudod, viszont van érzéked hozzá és nekik nem azonnal és nem életbevágó, akkor elképzelhető, hogy felvesznek, esetleg kevesebbért, és olyan kikötéssel, hogy 1 éven belül valamilyen szintet megtanulsz.

Tökéletes jelölt úgysincs...

2013. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mit veszthetsz vele? Max. nem jeleznek vissza!
2013. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!