Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem lett még megváltoztatva a...

Nem lett még megváltoztatva a SZÉP Kártyánál hogy az egyes zsebek között lehessen átcsoportosítani az összegeket?

Figyelt kérdés
Van erre valahogy mód? Pár hónapja töltöttem ki az igénylő tábl. -ot és akkor még fogalmam se volt a dolgokról és minden pénzt a vendéglátás zsebhez utaltam. Most jó lenne valamennyi a szabadidőhöz, de csak egy évvel ezelőtti cikkeket találok arról hogy nem lehet átcsoportosítani.

2013. ápr. 6. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az erről szóló Kormányrendelet alapján nincs lehetőség átcsoportosításra.
2013. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lehetne mozgatni a zsebek között, akkor semmi értelme nem lenne a zsebeknek.
2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne értelme? Szerintem ez egy nagy baromság, hogy nem lehet átcsoportosítani a zsebek között semmit. Nekem az éves cafeteria közel 500.000 Ft és igencsak jól jönne ha tudnék átcsoportosítani. Számomra az is érthetetlen, hogy miért van megszabva, hogy évente mennyi összeg érkezhet egy zsebre maximálisan.
2013. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha az éves cafeteria kereted 500 ezer körül van, akkor simán feltöltheted mindhárom alszámlát fullra, és még marad is...

Szállásért mindhárom zsebből lehet fizetni.

Az átcsoportosításra pedig továbbra sincs mód... Akkor van esély változtatni, hogy melyik alszámlára érkezzen pénz, ha havonta/negyedévente kapsz cafeteriát, és előre szólsz, hogy a következő utalásnál már másik zsebbe küldjenek pénzt.

2014. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!