Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs pincér végzettségem...

Ha nincs pincér végzettségem úgy van esélyem valahol pincérként dolgozni?

Figyelt kérdés
És mikre van szükség? Alapelvárás gondolom, hogy egy kézen több tányért tudjak vinni, de ezt otthon is el tudom sajátítani, a vendégekkel meg elbeszélgetek ha úgy van. Ezen kívül?

2013. ápr. 6. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te felvennéd magad pincérnek van. Hajrá!
2013. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Lakótársam mindenféle előképzettség nélkül pincérkedik minden nyáron a Balatonon.


Ha befejezte az egyetemet, Németországba akar kimenni szintén mindenféle pincértudás nélkül dolgozni. Az is össze fog jönni neki.


Az előbbi úgy, hogy egyszer véletlenül a hotel igazgatójával ült le horgászni a Balatonon, amiről nem tudott, jóban lettek és hívja oda azóta minden nyáron, a második pedig a nagybátyja által. Oda csak a középfokú német nyelvvizsga fog kelleni.

2013. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy pizzériában dolgoztam egy évig, szakképzettség és gyakorlat nélkül vettek fel.

Nyelvtudás kellett, mert sok volt a turista, a többit meg lehetett gyorsan tanulni.

Amivel nekem gondom volt, az a sörcsapolás, és az elnevezéseik: pl hosszúlépés és társaik :D A neveket persze gyorsan megtanultam, a sörcsapolás viszont nekem nagyon nehezen ment hogy jó legyen.

Ami kell, hatalmas állóképesség, pörgés, udvariasság stb.

2013. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pár hét alatt meg tudod tanulni ami a pincérkedéshez kell, nem nagy ügy.
2013. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!