Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel és egy...

Egy érettségivel és egy szakmával/technikusi vizsgával van esély arra Magyarországon hogy valaki egy átlagon felüli életszínvonalat tudjon majd élni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kifogsz egy olyan munkahelyet ahol átlagon felüli a fizetés akkor igen, elképzelhető hogy átlagon felüli életszínvonalon élj..

Ismerek pár embert akik átlagon felüli életszínvonalon élnek és csak szakmájuk van...

2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átlagon felülit maximum akkor ha valamilyen vállalkozásba kezdesz, alkalmazottként maximum egy átlagos életszínvonalat érhetsz el. De miért kell neked átlagon felüli?
2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alkalmazott vagy akkor nincs
2013. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is van aki multinál, egy érettségivel a 2 kilót kézbe kapja. Szerintem Magyarországon ez átlag feletti. Persze kell hozzá egy pár év mire eléred de nem lehetetlen.

Ha ennél több pénzre vágysz, akkor vállalkozás, vagy külföldi munka.

2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk átlagon felüli életszínvonalnak? Ha én most mindennap étteremben tudok ebédelni, akkor az már azt jelenti átlagon felüli? Vagy ha vettem egy 2 milliós autót akkor azt? Netán ha évente 2x kitudok utazni külföldre? Relatív mit nevezünk átlagon felüli életszínvonalnak.
2013. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!