Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sportkommentátornak hol lehet...

Sportkommentátornak hol lehet tanulni és milyen az elhelyezkedési esély?

Figyelt kérdés

Egyetemen kell tanulnia vagy hol? Mennyi fizetést kap havonta? Hogy lehet elérnie azt hogy kommentáljon magyar válogatott meccseket (pl:foci,vízilabda,kézilabda)?

Vagy itt is van ranglétra hogy valami kevésbé érdekessel kezd (pl:korcsolya,legalábbis számomra unalmas)? Értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2013. márc. 28. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Debreceni Egyetemen lehet, egy ismerősöm ilyen szakon tanul ott. Szerintem kicsi az elhelyezkedési esély, ha belegondolsz, ismerős hangokat hallasz vissza minden sport közvetítésnél, nehéz lehet bekerülni abba a "körbe". De szerintem rádió adónál is ellehet helyezkedni vagy esetleg városi televízióknál.
2013. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 28. 14:13
 3/10 A kérdező kommentje:
melyik karon lehet tanulni ?
2013. márc. 28. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:
BTK és ez egy Felsőfokú szakképzés, de szerintem ez nevet váltott Felsőoktatási szakképzésre ha jól rémlik.
2013. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a karon belül nem tudod a pontos nevét?
2013. márc. 28. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. márc. 28. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
a sportkommunikátor és sportkommentátor két külön dolog, nem csak elírás
2013. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam, köszi a javítást!
2013. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Média szakosok, újságírók vagy szakik szoktak sportkommentátornak állni. Szerintem a sportkommentátorok legalább fele nem végzett el semmiféle szakirányú képzést, mert ezen a kicsi magyar piacon felesleges. Van persze, aki külföldön lett riporter vagy sporttévé munkatársa, de itthon egyszerűbb a tűz közeléből bekerülni - csak lássák rajtad, hogy értessz hozzá. Amihez nincs szakértő, azt meg megkapja a másik 50%.
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!