Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van jó IT-s fejvadász cég?

Van jó IT-s fejvadász cég?

Figyelt kérdés
Szeretnék munkahelyet váltani. Az IT egy speciális területén van főleg tapasztalatom, de sokmindent csináltam már. Azt hiszem, fejvadászra lenne szükségem, hogy megtalálja a nekem való munkahelyet. (Nem vezető). Tudtok ilyen céget?
2013. ápr. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2013. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kepzett ITskent nagyon nincs szukseged fejvadaszra, nekik csak annyi az erdekuk, hogy megkapjak erted a minel zsirosabb jutalekot, nem pedig az, hogy a szamodra legmegfelelobb munkahelyet keressek meg. Idehaza a fejvadaszok csak eloskodo piocak, a gazdasag potyautasai, nincs szukseg rajuk!


Inkabb a hup.hu-n erdeklodj cegek utan, ird korul tapasztalatodat es jelentkezz kozvetlenul cegekhez, megsporolhatsz par felesleges kort...

2013. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik az a speciális terület, amin tapasztalatod van?
2013. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a fejvadásznak nem az az érdeke, hogy neked állást találjon, hanem, hogy a cégnek megtalálja a megfelelő embert, mivel neki ő fizet.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy van jó fejvadász, és van élősködő.

A városban, ahol én élek, van egy két cég, aki ezen kívül munkaerő kölcsönzéssel is foglalkozik. Na, ez az igazi élősködés. A bérszámfejtésen kívül mást nem is csinálnak.

Többször beadtam nekik az önéletrajzomat, konkrét állásra is jelentkeztem náluk. A max. a telefonos interjú volt (ha kicsit is ad magára, akar személyesen látni). Az önéletrajzom további sorsáról nem is érdeklődött a cégnél, arra is kiváncsi lennék, hogy elküldte-e egyáltalán.

Igazából mindegy is nekik, mert a kölcsönzésből remekül megélnek.

Viszont voltam olyannál is, aki behívott, átbeszéltük az önéletrajzomat, megmondta mit írjak át benne, felkészített az interjúra. Felhívta a céget, áradozott, hogy milyen jó vagyok. Fel is vettek.

Nem tudom, hogy hol laksz, és ott vannak-e, de a PRO-HR-ről csak jót tudok mondani.

Szerintem menj fel a cvonline honlapjára, most már szinte az összes fejvadász ott hirdet, ha látsz egy jó hirdetést, akkor nyomulj. De ha ki tudod deríteni, hogy melyik cég keres, akkor inkább közvetlenül jelentkezz.

2013. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Én például őket javaslom:

- [link]

- [link]


Szerintem ők nagyon komolyak.

Amúgy mi az a terület amivel foglalkozol.

Küldj egy privit és megadom email címem,elküdöd nekem a CV-det én meg továbbítom hozzánk ha úgy van.


Egy IT-s kolléga :)

2013. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: köszi a kimerítő választ. Külföldi fv már keresett, és ő korrekt volt, de eddig nem jött össze semmi...
2013. ápr. 17. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a Kelly Services IT részlegét ajánlom. Nálunk kizárólagosan ők keresik az új dolgozókat, csak rajtuk keresztül lehet bekerülni,másképp nem.


És ahogy írták már páran, fejvadászt egy cég bíz meg, és nem egy munkavállaló. (általában) De ha megfizeted, bármi lehetséges.

2013. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen! 😊Van egy IJob nevű fejvadász cég, akik kifejezetten IT szakemberek toborzására specializálódtak, vedd fel velük a kapcsolatot! Sok sikert!
2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen, Bluebird. Ezen a linken megtalálsz minket:

[link]

2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!