Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fejvadász cégnél dolgozni?

Fejvadász cégnél dolgozni?

Figyelt kérdés
Ezzel van esélyem: Marketing Msc, folyékony angol és jó német nyelvtudás, személyügyi gazdálkodó és fejlesztő szakképesítés. ?

2013. febr. 15. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Az EU-ban tudtommal illegális a fejvadászat.
2013. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hájaaa ***** válasza:
43%
Az valóban kevés öcsisajt...legalább 4-5fegyverhez kell értened, betáraznod...kenni vágni kell a nagyvárosok útvonalait...egyébként tényleg illegális
2013. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én eddig aszt hittem a fejvadászok azok munkaközvetítúők
2013. febr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel nagy várakozással néztem meg hogy kaptam-e kedves, hasznos válaszokat a kérdésemre, melyek segíthetnek...hát szomorúan tapasztaltam hogy nem :( nem voltatok viccesek egyáltalán, még csak el sem mosolyodtam. Ténylegesen segíteni tud valaki a témában, amely RECRUITMENT (munkaerő toborzása)?
2013. febr. 16. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A végzettséged alapján van esélyed. De igazán csak akkor tudod meg, ha nekiállsz pályázni!

Tudod ez olyan, mint a mennyit ér a ház...Bnőmék háza ér 6 milliót, de már 2,5 éve nem tudják eladni semmennyiért, mert senki se öltözik oda, kisváros, 0 munkalehetőséggel.

2013. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem van esélyed, ha van gyomrod hozzá. Egyébként egy tipikus ingyenélő "szakma", körülbelül akkora a valószínűsége, hogy a legalkalmasabb embert választod ki az adott posztra, mint, hogy bejön a heti tippmix-ed.
2013. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Szakmabeli vagyok. A végzettségeddel nincs gond, de senkiből nem lesz rögtön fejvadász, mert ahhoz tapasztalat és kapcsolatrendszer kell. Elmehetsz először munkaerő-közvetítő céghez dolgozni, tapasztalatot szerzel interjúztatásból, ügyfélszerzésből, stb.


Sokan keverik a fejvadászt a munkaerő-közvetítővel, pedig nem ugyanaz a kettő. A munkaerő-közvetítő a piacon keresi a munkaerőt, ott hirdet, toboroz, és azokból válogat a partnercégek igényeinek megfelelően.

A fejvadász a saját folyamatosan bővülő adatbázisában halászik, vagy megpróbál

2013. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(bocs, véletlenül elküldtem)


vagy megpróbál újabb "fejeket" találni cégeknél azáltal, hogy leinformál sok embert. Ezek után közvetlenül megkeresi azt a személyt, akit alkalmasnak talál a megbízója által hirdetett pozíció betöltésére (általában vezetői munkakörök), és felkínálja neki az állást. Ha nincs az adatbázisában ilyen ember, akkor megkeresi. Ezek általában olyan jelöltek, akik nincsenek a piacon, hanem állásban vannak valahol, és megpróbálja őket elcsábítani.

Ebből is látszik, hogy ehhez komoly tapasztalat kell.

2013. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!