Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után kapom meg a...

Mennyi idő után kapom meg a táppénzt?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy cégnél,mint alkalmazott,be is vagyok jelentve,megkérdeztem a nyugdíjfolyósítónál.December közepén mentem el táppénzre és múlt héten álltam ujra munkába,azóta kölcsönökből élek,amiket visszakéne lassan fizetni,de azóta még nem kaptam táppénzt.A decemberi első két hetet a cég kifizette,de így is 3havi tápom lóg a levegőben,mi lehet az oka? Anyugdíjfolyósitónál nem tudták megmondani,hogy fizetik e a járulékainkat,ez hogy lehet? Csak annyit mondtak,hogy be vagyok jelentve.

Hova fordulhatok tanácsért? Azt még hozzáteszem,hogy tavaj juni óta nem kaptunk bérpapírt sem. A cég akinél dolgozom,Bp-i székhelyű,de egy vidéki kisvárosban dolgozom,gyakorlatilag a főnökeimet nem is ismerem,és az elérhetőségüket is a titkárnőnk tudja csak.Szoktam kérdezni tőle,hogy mi ujság a tápommal,de annyit,mondott,hogy Pesten még nincs lezárva a tavaji év és addig nem tudják továbbküldeni a tápos papirjaimat a tb-hez.És még az adóbevalláshoz szükséges papirjainkat se adták ki,s már lassan itt a május20. Tanácsot kérnék aki jártas az efajta ügyekben,köszi előre is!


2013. ápr. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Munkaügyi Hivatalt kellene felhívnod és tanácsot kérni, mert ennél a cégnél tuti nem stimmel valami vagy inkább semmi.
2013. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi meg fogom próbálni.
2013. ápr. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!