Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba, hogy írjam a...

Önéletrajzba, hogy írjam a végzettségeimet?

Figyelt kérdés

Ha beírom az iskolákat mögé a szakot, alá hogy "Végzettség:....", az úgy jó lehet?


Illetve a végzettséghez mit szoktak írni főiskola esetén diploma?

Vagy írhatom azt hogy "közgazdász pénzügy és számvitel alapszakon"? Mondjuk az oklevélen nem ez van, pedig nekünk anno azt mondták, hogy ez lesz, és még ma is ezt írják a suli honlapján is...

Lehet, hogy hülye kérdés, de lehet hogy ezt csak annak van akinek az oklevél minősítése 5-ös?



2013. ápr. 18. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak minták, ebből már jobban el tudsz indulni...

[link]

2013. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezekben pont nincs olyan amire én gondoltam...
2013. ápr. 18. 11:52
 3/6 anonim válasza:
Én az OKJ-s végzettségem elé azt írtam, hogy: képesítés.
2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én így szoktam, néhányat már elküldtem így és elég kapósnak tűnik:


Iskola – Szak (tabulátor) befejezés dátuma


Szakdolgozat témája: ...


A képzés célja: ... (marketing szöveg a suli honlapjáról)


A végzettség főiskolai diploma vagy okleveles közgazdász lehet. Szakirányt is célszerű lehet beleírni + senki sem nézi, hogy milyen lett a minősítés :) Vagyis de: láttam egy (!) olyan hirdetést, amiben előírták a min. 4-est.

2013. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát én is csak a Tesco-s hirdetésekben találkoztam, olyannal, hogy min. 4-es minősítés, és ott is csak a frissdiplomásoknak szólóban, ami azért kicsit vicces :)


Igazából az okozza a legnagyobb fejtörést, hogy bele merjem-e írni úgy ahogy a beiratkozásnál mondták, és a suli honlapján is fent van a végzettség, vagy maradjak annál ami az oklevélen van... Végzettség: "alapfokozt és pénzügy és számvitel szak számvitel szakirányán szakképzettség" ... ez kicsit olyan se füle, se farka...

2013. ápr. 18. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Elküldöd priviben ezt a linket a suli honlapjáról? Van némi érzékem a marketinghez, talán tudok segíteni, hogy hogy tudnád úgy megfogalmazni, hogy jó legyen :)
2013. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!