Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyre jöttem egy...

Új munkahelyre jöttem egy hónapja, mert a régi helyen már 3 év elég volt, erre ugyan olyan rossz lett. Szerintetek bennem van a hiba? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy hónapja új munkahelyen dolgozom (magamtól jöttem el a másik helyről, mert ott voltam 3 évet és elég volt, plusz leáldozóban van annak a helynek) és az új főnökasszonyom elég érdekes... a tapasztalatomnak és a két nyelvtudásomnak köszönhetően, elég sok mindent rám pakolt, csinálom is ezerrel, a többiek szerint ügyes vagyok, de neki semmi nem elég jó... mindenkivel üvölt, neki mindenki hülye.

Szerintem tuti keres majd okot, hogy kirúgjon, mert itt csak a nyugdíjas kolléganőim maradtak meg, minden fiatalt kirúgott... Mondta is, hogy nem bízik meg senkiben és már annyi embert tanított be,akik neki csalódást okoztak, hogy engem nem fognak és majd betanulok magamtól. Volt egy nő, aki egy napon kezdett velem őt kirúgta egy hét után.


Attól félek, ha kirúg nem kellek majd sehova... alá akarnak íratni egy titoktartásit is, hogy 3 évig nem dolgozhatok senkinél aki ezzel a céggel kapcsolatban állt..


Ha innen kirúgnak, nekem befellegzett??


Ti mit tennétek a helyemben?


24L


2013. ápr. 18. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

No para. Ugyan borzalmas nehéz munkát találni, de 2 nyelvtudással biztosan találsz majd.

Ha nem akar betanítani akkor mire fel pattog? Ha hibázol vagy lassú vagy akkor az azért történik mert cseszik Veled foglalkozni! De utálom az ilyen embereket!

Figy. ha már úgy látod, hogy eljött mélypont amikor menni akarsz, akkor kombináld bele a felmondási idődet is, mert ez tuti nem fog előbb elengedni! Közben pedig keress mellette másik helyet ezerrel!!! Itt csak gyomorfekélyt kapsz hosszútávon.

2013. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de félek, hogy az lesz, hogy túl gyakran váltogatom a munkahelyet... beleírjam ezt egyáltalán az önéletrajzba?
2013. ápr. 18. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

"alá akarnak íratni egy titoktartásit is, hogy 3 évig nem dolgozhatok senkinél aki ezzel a céggel kapcsolatban állt.. "


Ezt nyugodtan írd alá, mivel jogellenes, ennek kapcsán semmis is. Vagyis nem számít. hogy aláírtad-e vagy sem.

2013. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fél évnél rövidebb lesz az eltöltött idő és nem vág majd nagyon szakmailag egybe azzal ahová jelentkezel, akkor nyugodtan hagyd ki.
2013. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha kapcsolódik sem baj, mert a másik helyen ugyanebben a munkakörben dolgoztam, minden tudásomat most onnan merítem!
2013. ápr. 18. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap után jöttem el az új helyemről és nem írom bele az önéletrajzba, mert az előző helyem sokkal jobb referencia.
2013. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!